Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Belemir Tunik Renkleri 2013

Belemir Tunik Renkleri 2013
14 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Tunik modellerinin birbirinden farklı modellerini gördükçe yaz aylarında bayanların daha rahat edeceklerini düşünüyorum. Tesettürlü bayanların yaz aylarında oldukça tercih ettikleri tunik modelleri ” Belemir ” farkıyla daha bir şık. Belemir tunik modelleri bu sene desen ve kumaş farkıyla tesettür modasındaki yerini aldı. 2013 Belemir tunik modellerinde bu sene en çok yine daha açık ve sade renkleri göreceğiz.

Belemir tunik renkleri bu sene açık renklerde tercih edilirken, mint yeşili ve hardal rengi dikkat çeken renkler arasında yer alıyor. Modellerde de farklılık gösteren Belemir tunik modellerinde tercih edilen modellerden biri yaka bağcıklı tunik modeli

Belemir tunik modellerinde ilgi çeken ve bayanların tesettür anlayışını bozmadan kolaylıkla giyebilecekleri çok sayıda tunik modeli bulunuyor. Mint yeşiline verilen uzun kol modeli yine bayanların tercih edecekleri tunik modelleri arasında yer alıyor. Farklı model ve renkleriyle bu sene yaz aylarında yine cıvıl cıvıl renkler ve modellerle yaza ” Merhaba ” demek için belemir tunik modellerine bakmadan geçmeyin.

Tesettür modasını yakından takip ederek sizlere sunduğumuz giyim modellerini kolaylıkla alabilirsiniz. Görsellerini eklediğimiz tesettür modellerini kolaylıkla mağazalardan almak için sitemizi günlük ziyaret edebilirsiniz. Her gün değişen model ve kıyafet modelleri ile senenin modasını takip ederken, zerafetinizi ve tesettür anlayışını da bozmayacaksınız.

Tesettüre dair sitemizde aradığınız tüm modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git