Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Beyaz Duvaklar

Beyaz Duvaklar
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

Beyaz Duvaklar

Her genç kızın hayellerini süsleyen, pamuk gelinlikler ve onların vazgeçilmezi olan duvaklar. Ne güzel şey gelin olmak, bembeyaz gelinliğin içinde prensesler gibi salınıp durmak bütün gün bütün gece.Hayalleri süslediği gibi en ufak bir aksilikte, geceyi kabusa çevirebilirler gelinlikler. Gelinliği seçene kadar zaten yeterince yıprandığınızı biliyorum, tam herşey bitti hazırım derken, eyvah! Duvak nerede? Çoğu zaman hatta her zaman, gelinlikçinin elinize tutuşturduğu duvağı almak zorunda kalırsınız. Çünkü o duvak o gelinliğe aittir ve sizin ne istediğinizin pek bir önemi yoktur. Zaten bütün mahalle aynı duvağı takmıştır, bu sene de o duvak modadır.Kendinizi kapana kısıkmış gibi hissedersiniz, halbuki sizin hayallerinizi süsleyen duvak o değildir. Bu durumda, ipleri ele almanın vakti geldi demektir.

Her zevke, her ortama, her gelinliğe , her mevsime uygun onlarca duvak bulunmaktadır. Seçimi ise biraz zor ama bir o kadar da eğlencelidir.

Dantel duvak; Gelinliğiniz ister dantelli ister sade tül isterse sadece saten kumaştan olsun, bu duvağı kullanmamanız için sebep yoktur. Duvağı saçlarınızın bir kısmını örterek kullanabilirsiniz ya da klasik duvaklar gibi büzdürüp topuzunuza takabilirsiniz. Bundan sonrasına kuaförünüz ile birlikte karar verebilirsiniz. Beyaz Duvaklar foto galerimiz aşağıda yer almaktadır. Dilerseniz sitemizdeki beyaz duvakları aşağıda görebilir isterseniz de gelinlik kategorimizden başka beyaz duvakları görebilirsiniz.

Türkan Şoray duvağı; Yıllardır modası hiç geçmeyen , her yerden kolaylıkla temin edebilceğiniz harika bir duvak modelidir. Sade bir tülden oluşan bu duvağı taçlarınızla kombine edebilir ve başınızın en tepesine bile takabilirsiniz.

Puantiyeli duvak; Bu duvak, puantiye seven gelin adaylarımız için daha uygundur. Herkes dantel sevebilir ama puantiye biraz özel bir zevk ister. Puantiyeli duvağınızı da istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Saçları örten duvak; Eğer düğün gecenizde saçlarınızın görünmesini arzu etmiyorsanız ama bir yandan da tamamen tesettüre girmek istemiyorsanız, bu duvaklar sizin için biçilmiş kaftandır.

Topuzda minik duvak; Kabarık prenses gelinlikli bayanların tercihi bir duvak modelidir. Her zaman moda ve taşıması kolaydır. Duvağıma basacaklar, duvağım şuraya buraya takılacak endişesi olmadan rahatlıkla oynayıp zıplarken kullanılabilecek bir duvak modelidir.

Kep duvak; Genelde sadece nikahın yapıldığı, müziksiz düğünlerde tercih edilen bir duvak çeşitidir. Saçlarını  ve duvağını savura savura dolaşmak istemeyen gelinlerimiz tercih edebilirler.

2015-2016 Tesettür Gelinlikler İçin Beyaz Duvak Çeşitleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git