Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Birbirine kombine olan renkler

Birbirine kombine olan renkler
19 Kasım 2013 tarihinde eklendi,

Son zamanların en çok takip edilen modalarından biri birbirine kombin olan renklerdir. Özellikle bayanlarda elbise ve çanta kombinleri çok fazlaca rağbet gören konular arasında yer alıyor. Yine son zamanlarda moda dünyasında büyük bir yer kapan feracelerde de yine çanta, babet, eşarp, şal modelleri ile kombin çok fazlaca rağbet gören giyim modelleri arasında yer alıyor. Değişik modelleri ve renkleri birbirine kombine eden bayanlar, kendi zevklerine göre giyinmenin özgürlüğünü daha iyi yaşayabiliyorlar.

Damla KOmbin Ferace

Damla KOmbin Ferace

Yeni sezonda Çok değişik renklerle kombin yapın.

Birbirine kombine olan renkler arasında siyah ile mint yeşili en çok kullanılan renkle arasındadır. Ya da hardal altına siyah rengi de çok sayıda tercih eden bayanın varlığından söz etmek mümkündür. En güzel kombine edilmiş renkleri kendi zevkinize göre seçerek kolay alışverişi elde etmek için sitemizin güncellenen konularını ziyaret etmeye devam edin.

Damla KOmbin Ferace Siyah Beyaz

Damla KOmbin Ferace Siyah Beyaz

Yeni tesettür kombin modellerinden en çok göze çarpan modelleri sitemize ekleyerek alışverişinizde kolaylıkları elde etmenize olanak tanıyoruz. En yeni giyim modelleri ile sitemizi incelemeden alışveriş yapmaya karar vermeyin.

loading...

Etiketler:

Birbirine kombine olan renkler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Damla diyor ki:

    Kombinler iyi güzel de, başörtü olarak eşarp şal uydurmak çok zor:(
    Ben *****.com dan alışveriş yaptım memnunum. Ama ürün çeşidi yetersiz. Umarım artırırlar.

Sayfa başına git