Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Bodrum Tesettür Otelleri

Bodrum Tesettür Otelleri
29 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Bodrum Tesettür Otelleri

bodrum-tesettur-otelleri

Bodrum tesettür otelleri sizlerin ve ailelerinizin en rahat ortamlarda hem tatillerini hem de inançlarını yerine getirme konusunda tatil yapma fırsatını yakalamaktadırlar. Bodrum tesettür otelleri olarak ilk göze çarpanlar arasında View Turgut reis her yönden İslami şartları yerine getiren tesettür otellerden birisi olmaktadır. Otel içeriğinde bulunan tesisiler tamamen İslami koşullarda düzenlenerek tatilcilerin hem rahat bir tatil yaparken hem de inançlarının gereklerini yerine getirmeleri sağlanmaktadır. Otel kullanımında sunulan seçenekler içinde

• Standart odalar 23

• Teras süit 20

• Aile odaları 26

• Canner süit 16

Kullanım alanlarına sahip otel İslami şartlarda hizmet sunan ve bodrumun muntazam manzarası eşliğinde değerli misafirlerini ağırlamaktadır. Otel içecek bölümlerinde alkollü içecek kesinlikle bulundurulmamaktadır. Otel içeriğinde tüketilen tüm yiyecekler helal ürün temin eden firmalarda temin edilmektedir. Aktivite bakımından bay ve bayanlar için düzenlen ayrı havuzlarda ve otele ait plajlarda rahatlıkla yüzme istekleri karşılanmaktadır. Ayrıca tekne turları ve spa hizmeti Türk hamamı seçenekleri de müşterilerine yine İslami koşullar çerçevesinde sunulmaktadır. Bodrum tesettür otelleri olarak

• İnanç otel

• Önemli hisar otel

• Nurla miyel beach

• 1453 bodrum resort otel

Belli başlı olanlarıdır. Bunların dışında daha bir çok seçenek bulunurken tesettür otel olarak bunlarında içerikleri aynı esaslar doğrultusunda İslami koşulları yerine getiren boyutlarda düzenlenmektedir. Bodrum tesettür otelleri yurt dışından gelen Müslüman misafirlerine en güzel hizmeti sunabilme çabasında hazırlanan odalar ve yemek salonları aynı zamanda yurt içi yerli turist kafileleri içinde yeterli seviyede oda ve yaşam alanı sunabilmektedir. Özellikle yaşam alanları açısından odaları ve yüzme havuzlarının konumları misafirlerin en rahat edecekleri şekilde dizayn edilerek kimse kimseyi rahatsız edecek davranışlarda bulunmasına imkan sağlamamaktadır. Çünkü yaşam alanları içinde yer alan çalışanlar ve bu yaşama alanlarının konumları yaşayan ailelerin veya diğer bekar olan misafirlerin kendilerine özgü alanlardan faydalanarak birbirlerinin yaşamlarına müdahale etmeye gerek kalmamaktadır.

Bodrum tesettür otelleri genel yapı itibari ile öncelikle rezervasyonlarda ön bilgiler olarak otellerin kullanımı ile detaylı bilgileri aktararak bu konuda yaşam alanlarının tanıtımını yaparak eğer yaşam tarzlarına uygun olduğu takdirde rezervasyonlar gerçekleşmektedir. Bunun dışında yaşam şartları ve davranışları itibari ile otel kurallarına uygun olmayan misafirler için diğer otel imkanlarından faydalanmaları için yönlendirmeler yapılmaktadır. Bodrum tesettür otelleri egenin en güzel mekanlarından ve yerlerinden olan denizin ve kumsalın değerini tamamen kendi tercihleri doğrultusunda yaşama imkanı sunarak aynı zamanda dini inanışlarında özgürce yerine getirilmesine imkan sağlayan mekanlar olmaktadır. Bulundukları bölge itibari ile Bodrum tesettür otelleri hem doğanın hem de denizin tadını doyasıya çıkarılması konusunda İslami koşullar boyutunda imkan sunmaktadır. Ayrıca İslami bilgilerin daha da artırılması amacı ile İslami merkezlere tarihi mekânlara geziler ve turlar düzenlenmektedir. Bu sayede ailelerin çocukları önceki zamanlarda İslam’ın gelişimini ve bu güne nasıl ulaştığı hakkında tarihi bilgiler ile beslenmektedirler.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git