Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Bolerolu Nişanlık Modelleri 2013

Bolerolu Nişanlık Modelleri 2013
25 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Isınan havalarla birlikte düğün hazırlıklarının da başladığı bu günlerde düğün öncesi nişan hazırlığı yapanları da bir telaş sarmaya başladı. Her kesin giydiği nişanlık modellerinden farklı model giymek isteyen bayanlar için bir önerimiz var. Bolerolu nişanlık modelleri 2013 yılında yeni tasarımıyla sizi farklı kılıyor. Nişanlık modellerinde getirdiği bu seneye özel tasarımları siz de beğeneceksiniz.

2013 yılının yaz aylarına girmemizle nişan hazırlığı yapanlardan iseniz, mutlaka görüp bakmanız gereken nişanlık modelleri arasında olan bolerolu nişanlık modellerinde çok fazlaca kendinden söz ettirecek modeller bulunuyor. Saks mavisi, üst bolerolu nişanlık modeli sizin de çok seveceğiniz ince detaylarla doldurulmuş. Bir nişanlıktan beklenen bütün özellikleri kendinde barındıran bu model ile senenin en şık nişanlık modelini siz giymiş olacaksınız.

Yine göze çok fazla çarpan ve bu sene moda olması beklenen bolerolu nişanlık modellerinden biri Drape incili nişanlık modeli. Kendinden oldukça söz ettiren ve tesettür dünyasının en çok beğenilen nişanlık modelleri arasında olan drape incili nişanlık modeli ile şıklığınızı zarafetle birleştirebilirsiniz.

Farklı model ve desenlerin bulunduğu 2013 bolerolu nişanlık modellerinden en çok göze çarpanlarını sizin için sitemize ekleyerek nişan gününüzde yardımcı oluyoruz. Tesettür dünyasının son gelişmelerini yakından takip ederek, alışveriş dünyasını kolaylaştıran sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git