Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Botoks Kırışıklık Tedavisi

Botoks Kırışıklık Tedavisi
11 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Botoks Kırışıklık Tedavisi

 

botoks-kirisiklik-tedavisi-neden-yapilmali

Günümüzde birçok bayanın tercih ettiği bir estetik uygulaması olan botoks uygulamasının amacı özellikle alın, göz çevresi, dudak üstü ve boyun bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesidir. Botoks uygulaması çok kolay ve zahmetsiz bir uygulamadır, herhangi bir dikiş uygulanmaz dolayısıyla iz kalma ihtimali yoktur. İçeriği geliştirilmiş bir ilacın mimik çizgilerindeki kaslara enjekte edilmesinden ibaret olan botoks kırışıklık tedavisi konusunda çok etkili bir uygulamadır. Botoks uygulaması sonrası iyileşme süreci çok kısadır ve kesinlikle botoks yapılan bölgede herhangi bir şişlik oluşmaz. Bunun nedeni, ilacın kasların içine enjekte edilmesidir. Bu uygulamada etkilenen tek şey kaslardır ve kaslar çalışma fonksiyonlarını operasyon sonucu yitirdiğinden eski kırışıklıklar yok olduğu gibi yeni kırışıklıkların oluşumu da aynı ölçüde engellenir. Bununla birlikte, botoks uygulaması aşırı koltuk altı terleme sorunlarında ve migren ağrılarında da uygulanarak bu hastalıkların tedavisinde etkili olan bir yöntemdir.

botoks-kirisiklik-tedavisi-neden-yapilir

Buna ek olarak, botoks kırışıklık tedavisi uygulamasını yapacak olan hekimin iyice araştırılarak seçilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni, kasların çalışma yönünü ve fonksiyonunu iyi bilmeyen bir uzmanın yaptığı uygulama sonucu donuk ve yapay bir yüz ifadesine sahip olunabilmesidir. Aksine, kasların çalışma prensibini ve yüz anatomisini son derece iyi bilen ve alanında uzmanlaşmış bir hekim tarafından yapılacak olan botoks uygulaması sonucunda hem tüm kırışıklıklarından arındırılarak genç bir görünüme sahip hem de doğal bir ifadeye sahip bir yüz elde edilir. Günümüzde en popüler estetik uygulamalarından biri olan botoks uygulaması popülerliğini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Bunun asıl sebebi, çok kolay bir operasyon olması ve kısa bir iyileşme sürecinin olması, bunun yanında çok iyi sonuçlar elde edilmesidir. Temel anlamda belli yaş üstünde daha çok tercih edilen botoks uygulaması özellikle göz çevresi, alın bölgesi, kaç çatma çizgisi, kaz ayakları, boyun ve dudak üstü bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesi amacıyla yapılır. Bununla birlikte, botoks nasıl yapılır sorusu ise mimik çizgilerinde bulunan kasların içine bir ilaç enjekte edilmesi sonucu kasların çalışma fonksiyonlarını kaybetmesi sağlanır şeklinde cevaplanabilir.

botoks-kirisiklik-tedavisi-nasil-yapilir

Botoks kırışıklık tedavisi ile bu özelliğiyle tüm kırışıklıkları yok ettiği gibi yeni kırışık oluşumunun da engellenmesini sağlayarak cilde her zaman kalacak genç ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Öte yandan, botoks uygulamasının avantajlarından bir diğeri de yapılan bölgede hiçbir şekilde şişlik oluşmamasıdır. Botoks uygulaması kasların içerisine ilaç enjekte edilmekten ibaret olduğu için uygulama sonrasında herhangi bir şişlik gözlemlenmez. Ayrıca, botoks nasıl yapılır sorusuna farklı bir cevap olarak botoks uygulamasının aşırı koltuk altı terleme sorunları ve migren ağrıları için de bir tedavi yöntemi olduğundan bahsedilebilir. Bunun yanı sıra, botoks uygulamasının yüz anatomisini iyi bilen ve kasların çalışması, yönü ve fonksiyonu konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması doğal ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak için olmazsa olmazlardandır.

Botoks Kırışıklık Tedavisi Resimleri

 

botoks-kirisiklik-tedavisi-hakkindabotoks-kirisiklik-tedavisibotoks-kirisiklik-tedavi

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git