Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Botoks Öncesi Ve Sonrası

Botoks Öncesi Ve Sonrası
11 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Botoks Öncesi Ve Sonrası

 

botoks-oncesi-ve-sonrasi-hakkinda

Genellikle belli bir yaşın üstünde bayanların ve azınlık da olsa erkeklerin tercih ettiği ve kırışıklıkların yok olmasında en etkili çözümü sunan botoks uygulaması son yıllarda popülerliğini daha da artırarak devam etmektedir. Botoks uygulaması yapan uzmanlar ve merkezler çok sayıdadır ve artık ülkemizin çoğu ilinde bu uygulamayı yaptırarak kırışıklıklarından arınmış bir cilde sahip olmak mümkündür. Yazımızda son derece popüler bir uygulama olan botoks öncesi ve sonrası hakkında bilgiler verilecektir. Botoks uygulaması daha çok alın çevresi, göz çevresi, dudak üstü ve boyun bölgesindeki kırışıklıkların yok edilmesi amacıyla uygulanmaktadır. Bununla birlikte, botoks uygulamasının uygulama süreci çok zahmetsiz ve kolaydır. Uygulamadan sonra iyileşme süreci de bir o kadar kısadır. Uygulama sonrası uygulamanın yapıldığı bölgelerde şişlik oluşumu söz konusu değildir. Bunun nedeni botoks uygulamasında kaslarla çalışılmasıdır. Kaslara içeriği belirlenmiş bir ilaç enjekte edilmesiyle kasların çalışma fonksiyonlarını azaltan uygulama bu sayede uygulama sonrası kırışıklıkları giderdiği gibi bir daha kırışıklık oluşmasını da engeller.

botoks

Bu özelliğiyle botoks uygulaması en çok tercih edilen uygulamalardan biri olmayı hak eder, çünkü kırışıklık sorununa geçici değil kalıcı bir çözüm getirir. Buna ek olarak, botoks öncesi ve sonrası sürecinde seçilecek hekimin rolü büyüktür. Hekimin mutlaka yüz anatomisi, kasların çalışma yönü ve prensibi konusunda bilgi sahibi olarak bu bilgiyi uygulamalarına etkili bir şekilde aktarma yetisine sahip olması çok önemlidir. Günümüzde en çok tercih edilen estetik uygulamalarından biri olan botoks uygulaması estetik operasyonlar arasında en yaygın olanıdır. Bunun sebebi, botoks uygulamasının oldukça zahmetsiz, ağrısız ve kolay yapılabilmesi ve iyileşme sürecinin ise çok kısa olmasıdır. Buna ek olarak, botoks uygulaması yaptıracak olan kişilerin kararını kesin olarak vermesi, uygulamayı aşırıya kaçmadan yüzde doğal bir pürüzsüzlük yakalayacak şekilde yaptırılması önerilmektedir. Bunu yapabilmek için iyi bir hekimin seçilmesi çok önemlidir. Bu ise botoks fiyatları konusunu bir miktar etkilese de güvenilir bir hekimle yapılan bir uygulamaya değecektir.

botoks-oncesi-ve-sonrasi-yasananlari

Botoks öncesi ve sonrası süreç oldukça önemlidir. Günümüzde birçok uzman tarafından yapılan botoks uygulamasını uygulayacak olan hekimin yüz anatomisini ve kasların çalışma yönünü ve prensibini çok iyi bilmesi gerekir. Uygulamanın başarılı bir şekilde yapılabilmesinin en önemli koşulu budur, çünkü botoks uygulamasında kaslarla çalışılır. Kasların çalışma prensibini ve yönünü iyi tayin edemeyen bir uzman tarafından yapılan botoks uygulaması sonucunda donuk bir yüz ifadesi elde etme riski vardır. Botoksta asıl amaç estetik bir görünüm elde etmek olduğu için yüzün ifadesini kaybetmeden çizgilerinden ve kırışıklıklarından kurtulup hem doğal hem de pürüzsüz bir görünüm elde etmektir. Bu sebeple, botoks fiyatları konusundan önce tercih edilecek hekimin alanında gerçekten uzmanlaşmış olması ve bunu kanıtlar nitelikte uygulamalar yapmış olmasının bilinmesi ve hayat boyu etkileri sürecek olan bu uygulamayı yapması için güvenli ellere bırakılması gerekmektedir.

Botoks Öncesi Ve Sonrası Resimleri

 

botoks-oncesi-ve-sonrasi-yasananlarbotoks-oncesi-sonrasibotoks-oncesi-ve-sonrasi-

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git