Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Bu Yazın En Güzel Düğünü Sizinki Olsun!

Bu Yazın En Güzel Düğünü Sizinki Olsun!
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Bu Yazın En Güzel Düğünü Sizinki Olsun!

2015-2016 düğün sezonunda düğünü olacak bayanların karar verirken e çok zorlandıkları detaylardan biri de gelinlikler. Birbirinden güzel gelinlik modelleri arasında sonsuza kadar anılarda kalacak en güzel gelinliği seçmek bütün bayanlar için dünyanın en zor kararlarından biri.

2015-2016 Düğün Sezonu İçin Fransız Gelinlik Modelleri

Evlilik hazırlıkları yapan bayanların gündemindeki en önemli konulardan biri de gelinliğinin nasıl bir model olacağı elbette. Binlerce gelinlik modeli arasından zevkine en uygun olanını seçmek elbette çok zor bir iş. Bununla birlikte estetik ayrıntılar ve zarafete her şeyden çok önem veren bayanlar için dantel Fransız gelinlik modelleri harika bir seçim olacak. Fransız gelinliklerin en önemli özelliği, tasarımında estetik ve zarif dantel detaylara oldukça önem vermesi. Bunun yanı sıra, Fransız dantelinin her modele rahatlıkla uygulanabilmesi de Fransız dantelli gelinliklerin yoğun bir şekilde tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında.

Straplez/Balık ve Dar Fransız Gelinlik Modelleri

Straplez bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları, straplez modeldeki Fransız gelinliklere bayılacaklar. Belden aşağı daralan balık görünümündeki straplez ve dantel detaylı Fransız gelinlik modellerinin yanı sıra, bel kısmından itibaren bollaşan straplez ve dantel detaylı gelinlik modellerinin güzelliği ve göz alıcılığı görülmeye değer. Ayrıca, dantelin modasının neredeyse hiçbir dönem geçmediği göz önüne alınırsa, Fransız gelinlik modellerinin güzelliği bir kez daha anlaşılabilir. Oldukça güzel bir tercih olmasından dolayı da, 2014-2015 döneminde ise Fransız dantelli gelinlik modellerinin yoğun bir şekilde ilgi gördüğünü de söylemek gerek.

Balo/Prenses ve A Kesim Fransız Gelinlik Modelleri

Göze çarpan güzellikte olan ve yoğun bir şekilde tercih edilen diğer gelinlik modelleri ise, kabarık etekli ve A kesim adı verilen ve kabarık etekli modellere göre biraz daha sade görünen Fransız gelinlik modelleri. Fransız dantelinin bu gelinlikler üzerinde özellikle de A kesim gelinlik modelleri üzerinde göz alıcı olduğunu mutlaka belirtmek gerek.

Tek Askılı ve Kayık Yakalı Fransız Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının yoğun bir şekilde tercih ettiği Fransız gelinlik modellerinden biri de, askılı ve kayık yakalı Fransız gelinlik modelleri. Diğer gelinlik modellerinde olduğu gibi bu model üzerinde de Fransız dantelinin oldukça başarılı bir şekilde uygulandığını görmek mümkün. Özellikle üst kısımlarda uygulanan Fransız dantelinin gelinliğin bütün güzelliğini ön plana çıkararak dikkatleri üzerine çektiğini de belirtmek gerek. Fransız dantelli gelinlik modellerine bayılacaksınız. Sizler için en güzel seçenekleri sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Artık seçim sizin biz seçimlerinizde en ideal yönlendirmeyi yaptık.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git