Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Butik Simge Elbise Modelleri

Butik Simge Elbise Modelleri
26 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

Butik Simge tesettür giyimde öncü olacak yeni tasarımlarıyla karşımızda. Buradan size şöyle bir müjde verelim arkadaşlar bundan böyle sitemizde yoğun istek üzerine modellerimizde kullandığımız resimler yurt içi firmalarına ait ise sizlere resimleri satın al kodlarıyla birlikte vereceğiz ki. Siz bu butiklere/firmalara gittiğinizde çok rahat bir şekilde bu satın al kodlarını vererek beğendiğiniz ürünü alabileceksiniz. Böylece isterseniz aradığınız ürünü google search edip bulabileceksiniz. Bi bu satın al kodlarını getirirken sizlere google aramalarında da kolaylık sağlamak istedik.

Butik Simge ile brode kumaşlardan fuşya elbiselere geniş yakalı modellerden deri kemerli elbise modellere hatta özenle süslenen düğmeli elbise modellerinden ince detaylarla süslenmiş cep bölümlerine kadar kaliteyi hissedeceksiniz.

Kapalı bayanlar farklı ürünlere ilgi duydukça tasarımcılarda bu ihtiyaçlara cevap vermektedir. O yüzden Butik Simge de elinden geleni ardına koymayıp birbirinden güzel kapalı bayan elbiseleri tasarlamış ve tesettür elbise modellerine bu sezon farklı bir soluk getirmiştir.

tesettür elbiselere yaka kısmına eklenen altın gül şeklinde aksesuarlarla süslemek ve elbiseye bambaşka bir hava katmak elbette Butik Simge ile başlamadı ancak bu işi Butik Simgenin inanılmaz derecede güzel yaptığı gerçeğide şüphe götürmez. Bu modeller kapalı bayanların daha çok kendi aralarında toplandıkları zaman ve güne veya başka özel günlere giderken iddalı olmak için giydiği elbise türleridir. Bunun yanında vişne çürüğü bir eşarp modeliyle süslenecek kombinler oluşturabilmeniz için bu düz giysileri tamamlayacak yeleke modelleri ile tesettür giyimine başka bir soluk getirmiştir.

Tavsiye: Bizim tavsiyemiz bu elbise modellerini denemeniz yönündedir.

Örtülüyüm Puanı: 7.8

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git