Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Önerileri

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Önerileri
2 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Önerileri

İş dünyasında artık erkekler kadar hanımlarında sözü geçiyor. Hanımlarda en az erkekler kadar  iş hayatında başarılı oluyor. Ülkemizin gelişmesiyle birlikte girişimci hanımların sayısı da artıyor ve hanımlar iş hayatında gösterdiği özeni ve seçiciliği moda konusunda da göstererek  modaya yön veriyor. Aynı şekilde tesettürlü hanımlarda detaycı seçimleriyle her daim şık ve zarif görünüyorlar.

Çalışan tesettürlü hanımlar kalem eteklerini fular detaylı gömlekleriyle tamamlayarak hoş bir kombin oluşturuyor. Gene fiyonk detaylı bluzlarını pileli uzun etekleriyle kombinleyerek iş hayatı için ideal bir seçim yapmış oluyorlar. Ayrıca ceket pantolon takımları ya da etek ceket döpiyeslerde çalışan hanımlar için güzel alternatifler oluyor. Her iki takımın içine hakim yaka gömlek ya da dantelli bluz çok yakışıyor. Maskülen tarzı yakalamak isteyen tesettürlü hanımların yardımına ise klasik kesim pantolonlarla kombin edilmiş çizgili gömlekler yetişiyor. Bu kombini blazer ceket ve maskülen ayakkabılarla tamamlarsanız kombininiz daha hoş görünüyor. İş toplantılarınızda ise kemer detaylı elbiseler ya da kalem elbise modelleri  tercih ediliyor. İş dünyasında  tesettürlü hanımlar günlük hayatlarında modern ve sade çizgilere sahip modeller seçerken özel kutlamalarda ve davetlerde ise altın ya da gümüş işlemeli ceket etek takımlarını ya da şifon ve işlemeli abiye elbiseleri  tercih ediyorlar. Aksesuar olarak zarf çantalar, günlük giyimde seçilirken şık portföy çantalarda özel davetlerde kullanılıyor.

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Önerileri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git