Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Çikolata Kahve Çengelköy

Çikolata Kahve Çengelköy
25 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Çikolata Kahve Çengelköy

Çikolata kahve Çengelköy bulunduğu lan olarak en güzel duyguların ve düşüncelerin hakim olduğu insanların yaşadığı bir çevre olmaktadır. Bazı mekanlar vardır insanın ruhuna işler. İşlerken de bıraktığı izler kendini unutturmayarak her önünden geçişinizde sizi içine çeker Çikolata kahve Çengelköy işte bu mekanların tamda ortası olmaktadır. Çengelköy’de sevdaları bağlılıkları ve aşkları gözlerinden belli olan insanların ne uğrak yeri olan Çikolata kahve Çengelköy yaşanan bu aşkların sevdaların çikolata aşkına dönüşmesine sebep olan mekânlardan birisi olmaktadır. Çünkü burası açılış itibari ile küçücük bir mekan oluşu ile ve yeni evli çiftlerin açılışını yapması ile akıllarda kalması aynı duyguları paylaşan insanların adeta buluşma mekanı olmaktadır. Çikolata kahve Çengelköy evde yapılan çikolatanın enfes kokusunu aldığınızda içeri girmeden geçemezsiniz.

cikolata-kahve-cengelkoy

Yazın en sıcak günlerinde bile sizlere değişik duygular yaşatan küçücük oluşu ile bir ev havası yaratan dükkân misafirlerine önemli anlarının en değeli bir şekilde geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Sıcak çikolatanın sadece çikolata olmadığını sohbetler eşliğinde sanki kendinizi bir ev ortamında aile ortamında sıcak çikolatanızı yudumlarmışçasına duygular uyandırması dükkânın büyülü yapısından olması gerek. Sahiplerinin sıcak kanlı davranışları her mekanda olması gereken davranışlardan olması gerekirken aslında günümüzde sahte ürünler ile süslenmiş bir çok içeceği yüksek fiyatlarda içilen mekanlarda ne bu tür bir davranışı nede çikolatanın doğallığını bulmak mümkün olmaktadır. Çikolata kahve Çengelköy çevresine yaşamlarını sürdüren insanların adeta buluşma noktası olmuş gibidir.

Akşam üstü balık almak için Çengelköy balıkçısına gelip te hemen yanı başında duran ve tüm güle yüzü ile sıcak çikolata tadını sizlere sunmayı bekleyen dükkan sizi istememenizde zamanınız olmasa da hiçbir şey yapmasanız da acaba bir tanıdık varmı diye içeriye bakmaktan geri duramadığınız zamanlara tanık olmaktadır. Bu konuda size verilecek en büyük sır çikolatanın ev yapımı olmasıdır. Dışarıda bir çok mekânda sıcak çikolata içebilirsiniz amam Çikolata kahve Çengelköy dışında bu lezzeti bulmanız o sıcaklığın beraberinde gelen duygusal havayı yakalamanız kesinlikle mümkün ol makatadır. Çikolata kahve Çengelköy dünden bu güne taşıdığı sohbet havasını aynı rahatlıkta yapabileceğiniz bir mekân olarak sizlere ferah bir hava sunma çabasını devam ettirmektedir.

Çalışanlar olarak eski zamanların detaylarını hala günümüze taşıyabilenleri sayesinde eski sıcaklığını gösteren mekan sıcak çikolata yanında tüm sohbet içeceklerini de aynı doğallıkla misafirlerine sunarak en rahat sohbetlerin içtenlikle yapılabilen bir konumunu almış durumdadır. Çikolata kahve Çengelköy ilk kurulduğu zamanlardan daha geniş alan sunmanın mutluluğu ile çalışmalarında sizlerin huzurunu ve ilgisini koruma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu aşamada gidilecek mekânlar arasında en önemli yer tutan Çikolata kahve Çengelköy gençlerin ellerinde telefonları sürekli kalıcı fotoğraflara konu olacak çekimlerini yaparken bir yandan da sıcak çikolatalarını içerken büyüklerinin eski zamanlarda bu mekânda geçirdikleri zamanları düşünerek aradaki farkı yakalama telaşında sohbetlerini sürdürebilmektedirler. Eskiye göre daha geniş alan kaplayan Çikolata kahve Çengelköy yerleşin birimindeki tüm insanlara cevap verebilecek hizmet sunma çabasında çalışmalarını sürdürmektedir

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git