Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Çılgın Ayakkabı Modelleri

Çılgın Ayakkabı Modelleri
30 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

Çılgın Ayakkabı Modelleri

 

cilgin-ayakkabi-modelleri-cicekli

2017 çılgın ayakkabı modelleri konusunda herkesin kendi çılgınlık anlayışına göre değişen tarzlar olmaktadır. İlginç tasarımların değişik logolar ile desteklenmesi çılgınlık konusunda bir çok görüşü de ortaya çıkaracaktır. Çarpık ve karmaşık renkli desenlerden oluşan platformlar değişik tasarımda topuklar ayakkabı modelleri konusunda moda rüzgarına yön vermektedir. İlginç desenlerle oluşturulan platform tarzı popüler ayakkabı modelleri şıklıkta yarış içinde olan bayanların tercihleri olmaktadır. Özellikle yılan derisi ve daha kullanışlı orijinal deri ayakkabılar mavi tonların gri ile buluşması sayesinde ortaya değişik tasarımlar çıkarmaktadır. İlkbahar ve yaz bayan ayakkabı kreasyonları konusunda ayakkabı modacılarının bu yıl gri üzerine daha yoğun çalışmalar yaptığı görülmektedir.

cilgin-ayakkabi-modelleri-

Kalem topuk kemerli ayakkabı modeli parlak gri renk ile özdeşleşirken çorap çizme tarzı kalın kalem topuk ayakkabı modeli çorap görünümü sergilemektedir. Platformlar konusunda renk seçimleri 2017çılgın ayakkabı modelleri tarzını ön plana çıkarmaktadır. Platformlarda Renk Seçimi Platform modelleri yaratılırken kullanıcıların çılgınlığı göz önünde tutulmaktadır. Yeşil platform üzerine işlemeli koyu yeşil deri kemer metal boncuk işlenerek kullanıcısını göz önüne çıkaran modeller tercih edilmektedir. Ahşap platform üzerine ayağın ön kısmına Çingene pembesi deri ile kapatırken arkadan kahverengi kemer bağlantısı sağlanmaktadır. Platform modelleri genel olarak incelediğimizde günlük ayakkabı modellerinin dışında tarzların ön plana çıktığı görülüyor.

cilgin-ayakkabi-modelleri-cizme

2017 ayakkabı modelleri konusunda platform modeller özellikle renkleri ve desenleri ile dikkat çekiyor. Çılgınlığın ön planda tutulduğu bir platformda akvaryum görüntüsü işlenirken üst kısmının günlük abiye ayakkabı modeli ile tamamlanması çılgınlığı doruk noktasına taşımaktadır. En Çok Tercih Edilen Topuklu Ayakkabı Modelleri Günümüzde en çok tercih edilen topuklu ayakkabı modelleri konusunda ilk göze çarpanlar 2017 yaz ayakkabı modelleri parçalı platform tasarımları olduğu görülmektedir. Bu modellerde de topuk kısımlarında göz alıcı renklerin seçildiği görülmektedir. Topuklu ayakkabı modelleri mini etek giyen bayanların çoklukla tercih ettiği ince topuklu stilettolar olmaktadır.

cilgin-ayakkabi-modelleri-platform

Şıklığın ön plana çıkarıldığı dairesel topuklu ayakkabılar geometrik stil yaratma konusunda bayanların tercihi olduğu görülüyor. Özellikle siyah ve beyazın çok sıklıkla tercih edildiği 2017 çılgın ayakkabı modelleri tasarımlarında dairesel topuklu ayakkabılar dikkat çekici görsel güzellikler olmaktadır. Büyük çiçekli elbise altına çiçek işlemeli kemerler ile desteklenmiş siyah tonların ağırlıkta olduğu dairesel topuklu ayakkabı şıklığı ön plana çıkarmaktadır. Asaletin simgesi olan siyah ve beyazın uyum içerisinde tasarlandığı bu tip ayakkabı modelleri bayanların özel günlerinde tercih ettiği 2017 ayakkabı modelleri olmaktadır. 2017 de en çok tercih edilen çılgın ayakkabı modelleri topuklu açık ayakkabılar, çizmeler ve çoraplar ile giyilen bot modelleri olmaktadır.

Çılgın Ayakkabı Modelleri Resimleri

 

cilgin-ayakkabi-modelleri-platform-cilgin-ayakkabi-modelleri-renkli-boncuklucilgin-ayakkabi-modellericilgin-ayakkabi-modelleri-yesil

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git