Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Cırtlı Ferace Modelleri

Cırtlı Ferace Modelleri
17 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Yaz aylarının gelmesiyle, moda dünyasında kıpırdamalar artık yerini sallantılara bıraktı. Sektörün tasarımcıları her geçen gün yeni giyim modelleri üreterek, bayanların alışveriş keyfini katlıyorlar. Ferace dünyasında da her geçen gün yeni ferace modellerinin çıkması, tesettürlü bayanların ferace zevkini katlıyor. Bu sene trend ferace modelleri arasında olan cırtlı ferace modellerinde, yeni stilleri görmek mümkün.

Cırtlı düz simli ferace modelleri 2013 yılının trend ferace modelleri arasında yer alıyor. Asil siyah renginin üzerindeki parlak sim, ferace modeline daha bir güzellik ve şıklık katıyor. 2013 yılının yaz aylarında moda olan cırtlı düz simli ferace modellerinin en çok göze çarpanlarının sizin için sitemize ekliyoruz. Sitemizi her gün ziyaret ederek yeni ferace modellerini görebilirsiniz.

Yine trend ferace modelleri arasında olan kare taşlı cırtlı ferace modelleri, 2013 yılında ferace hayranlarının giyimine sunulan trend ferace modelleri arasında yer alıyor. Siyahın üzerinde kare taşlı simler, görünüm güzelliği katarken ferace modelini de stil ferace modeli yapıyor.

İstanbul yaprak ferace modelinin cırtlı olması, yine bu modelin bayanlar tarafından tercih edilmesini de beraberinde getiriyor. Ferace modelleri arasında en çok beğenilen cırtlı ferace modellerinin, stil ve tarz olarak farklılık sunması ferace dünyasında cırtlı ferace modellerinin tutulmasındaki en büyük neden olarak görülüyor. Giyim bakımından düğmeli ferace modellerine göre daha rahat ve kolay olan cırtlı ferace modelleri bu sene yine trend ferace olacak.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git