Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Çizgisel Butik 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Çizgisel Butik 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
8 Haziran 2014 tarihinde eklendi,

2014 Çizgisel Butik Yaz Koleksiyonu

Çizgisel Butik sevdiğiniz, beğendiğiniz ve oldukça sık takip ettiğiniz butikler arasında olduğundan yeni sezon modellerini eklemeyi ihmal ettiğimi fark ettim ve hemen bugün mevsimin başında görmeniz gereken ürünleri bir araya toparladım. Biraz güzel ürünleri olan bu butikden söz edelim.

Tesettürlü hanımların alaturka görünmek istemediği bir dönemde ortaya atılan tasarımcılar ihtiyaca hitap etmek üzere kolları sıvayarak muhafazakâr bayanları memnun edecek modeller üretmeye başladılar. Bunların bir kısmı son dönemlerde moda olan facebook üzerinden satış gerçekleştiren butiklerin sayfası olup, rekabete bir yenisinin daha eklenmesi yönündedir.

Çizgisel Butik İşlemeli Elbiseler

Derya Sel hanımın nasıl örtüneceği konusunda sıkıntılar yaşadığı bir dönemde, herkesin kendisi gibi aynı problemleri yaşadığını düşünerek bu amaca hizmet etmeye kendisini adamış ve buradan Çizgisel Butik doğmuştur. Piyasa da bulunması güç uzun kollu bluz, uzun etek gibi formları kendi çizgisinin bir parçası haline getiren Derya hanım, çalışmalarını sade, iddiasız ve biraz da eski modanın yeniden yorumu olarak hazırlıyor. Takıntılı olduğu bir konu var ki kadını en güzel gösteren X formunu, yani beli ince göstermeye titizlikle yaklaşıyor olması tasarladığı kıyafetlerin başarılı olmasını sağlıyor.

Çizgisel Butik’de Neler Görebilirsiniz?

Abiye merakı olan, özel günlerde farklı modeller isteyen, şıklığı hayatının her alanında yaşayan hanımlara çok özel öneriler sunan Çizgisel Butik, uzun ve yüksek belli etekler, dar, kloş, pileli gibi model seçeneklerinden, dik omuzlu bluzlara kadar 50’li 60lı yılların modellerinden ilham aldığı kıyafetleri görebilmeniz mümkündür. Dantelli zarif detaylar, narin ce ince fiyonk ayrıntılar yerleştiriliş biçimleri ile adeta alıcısını büyülemek üzere askılarda bekliyor. Zevkle tasarlanmış ürünler göz kamaştıracağınız ve özel hissedeceğiniz günler için tamamen size ayrılmış olarak kullanıcıları üzerinde giyilmeyi bekliyor.

Çizgisel Butik Abiye Mavi Elbise

Yaşınızın ne olduğu veya hangi bedende olduğunuz mühim değil, Çizgisel Butik de kalıplar sınır tanımadan sizi iyi görünmeniz için teşvik edecek modeller üzerine iyi bir moda yorumlaması ile karşınıza çıkıyor. Sezonun en yenileri ve en tarz modelleri tesettür modasının keyfini sürebilmeniz için önünüze seriliyor.Sizler için derlediğim Çizgisel Butik’in en yeni modelleri galerimizde yeni sezon koleksiyonu ile karşınızda..

2014 Çizgisel Butik Yaz Modelleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git