Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Das Collection 2014 Abaya Ve Ferace Koleksiyonu

Das Collection 2014 Abaya Ve Ferace Koleksiyonu
1 Eylül 2014 tarihinde eklendi,

Das Collection

Dubai’nin Das Collection markasını ayaklarınıza getirelim, bakalım beğenecek misiniz? Arap ülkelerinin tercih ettiği abaya ve feraceler son zamanlar da ülkemizde de tesettürün gözde ürünleri haline geldi. Ferace sevmeyeniniz var mı zaten? Çılgın tasarımlarıyla dillerden düşmeyen Das Collection her sezon inanılmaz modelleriyle izleyicisini ve tüketicisini hayrete düşürüyor. Kentli kadınların evden dışarıya çıktığında, sokakta, cadde de çarşıda pazarda dış giyim kıyafeti olan feraceler, yöresel olarak da birçok şehirde özel kullanım arasında yer alıyor. Osmanlı döneminde ferace sıklıkla kullanılan bir tesettür türü olup bayanlar ev içerisinde giyinirlermiş. Aynı zamanda önceden kırsal bir giysi olan feraceler bol kesimli oluşlarıyla günümüzde yerini dış giyimin her sezon vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Das

Das Collection’da Neler Var?

Bir renk ustası olan Das Collection, ferace ve abaya modellerini adeta konuşturan tasarımlar yaparak, asaleti ve gücü simgeliyor. Siyah ve beyaz renkleri de ürünlerine doğru şekilde yerleştirmiş olduğu gözlerden kaçmayan ultra modern tasarımların öncüsü Das Collection, dev bir rahatlık ve komforu sizlere sunuyor. Tek parçalı ferace giyinme örneklerini taşıyan koleksiyonda hanımları bir şaşırtacak konu da dantel ve özel işlemeli pelerin kol fikrini vurgulayan enteresan yaratıcılıklar kreasyonda bulunuyor. Hayatınızı işgal edecek boyutlarda modeller üreten Das Collection, sıra dışı olmak isteyenlerin uğrak alışveriş ettiği bir markadır. Şifonlar, organzalar,naif işlemeler eşarp esintili baskılar çok katlı kumaşlar ile yaratılmış tek tip giyim yaratacak formlar ile bu feraceler bir başka!Plise detaylar cabası olduğu gibi,feminen algıyı zorlayan estetikle yorumlanmış görüntüler Das Collection’dan sadece çıkmaktadır.

Türkiye’de mevcut bir mağazası olmayan Das Collection‘ın sizler için var olan web sayfası üzerinden dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Gönlümüz isterdi ki Das Collection ülkemizde hemen evinizde yakınlarda bir yerde bir şubesi olsun..Kimbilir.. kısmet, belki bir gün bir mağazasını geziyor oluruz.

Das Collection Modelleri

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git