Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Deri Tesettür Modelleri

Deri Tesettür Modelleri
21 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Deri Tesettür Modelleri

Deri tesettür modasında her türlü kıyafet tasarlanabilmekte. Kapitone kalın bir kumaş olduğu için daha çok pardösü tasarımlarında kullanılıyor. Ama deri etek, pardösü, pantolon ve ceket olmak üzere her türlü tasarıma elverişli bir kumaş.Deri-tesettür-modeli

Deri elbise modelleri daha çok matrix havası estirir tarzda senenim en güzel ve kadınsı tasarımlarını oluşturuyor. Özellikle bordo deri modeller uzun elbise tarzlarında son derece şık ve seksi bir duruş sergiliyor.

Bu modellerin etekleri daha çok kloş tarzda tasarlanıyor. Belde aynı renk deriden kalın kuşak ve yaka kısmı gömlek tarzında tasarlanıyor.

Bu tarz modellerin eşarp kombinleri keten ve sarık şeklinde bağlama stili ile gittiğiniz her ortamda kendinizden bahsettireceksiniz. Deri elbise modellerinde genellikle aksesuar kullanımı yapılmıyor. Zaten oldukça gösterişli olan modeller natürel tasarımlarla kadınlarla buluşturuluyor.

Deri etek modelleri tesettür kıyafet tasarımlarında ya kalem ya da kloş olarak hayat buluyor. Bu tasarımlar yıl itibari ile tam yüksek bel olarak tasarlanırken kalçada başlayan düşük belli etekler bu yıl tarihe karışıyor.

Tesettür kalem eteklerde ise yarım bel veya yüksek bel olarak hayat bulan deri kumaşlar üzerine saten veya keten gömlek tercih ediliyor.

Bu tarz kombinlerde eşarp rengi etek rengi ile aynı tercih ediliyor. senenin en trend hareketi ise kıyafet ile alakası olmayan natürel renk eşarp kullanımları.Deri-tesettür-model

Bu eşarpların bağlama stilleri ise spor tarzı. Dar eteklerin altına daha çok stiletto tarzı ayakkabılar tercih edilirken kloş eteklerin altına platform topuk ayakkabılar kadını olduğundan yüksek ve şık gösteriyor.
Trend-deri-tesettür
Bir diğer deri kullanımı ise gömlek omuzlarında, belde kalın bir kuşak veya gömlek yakasının alt kısımlarında boydan boya tasarımlar olarak kullanılıyor. Bu tarz tasarımlarda ise gömlek kollarında manşetler ile bütünlük sağlanıyor. Zıt renk kombinlerini yansıtan bu tarzlar klasik duruşu ile hanım hanımcık bir görüntü oluşturuyor. Kombinin ayakkabı rengi somon.

Tesettürde deri kombin şekilleri daha çok kırmızı ve siyahın bir araya getirilmesi ile oluşturuluyor. Bu tarz tasarıların gömleklerinde önde mutlaka bir detay yakalamak mümkün. Uzun kloş eteklerin boyları senenin trend hareketine uygun olarak bilekte bitiyor.

Tarza uygun olarak yarım bot veya platform topuk deri ayakkabılar etek ile bir bütün tarzını yansıtıyor.

Üst parça olarak tercih edilen gömlek veya bluzlar fularlı, volanlı gömlek boyu gibi detaylarla hareketlendiriliyor. Gömlek manşetlerinde kullanılan parlak düğmeler natürel görünmeyen tarza daha bir hareket sağlıyor.

Pozitif olmayan ama negatif bir enerji yansıtmayan tarz daha çok ne istediğini bilen kadınların tarzı. Bu tarz etekler ile birlikte kullanılan zıt renk kombinleri daha bir pozitif tarz sağlıyor.

Deri kombinlerin çanta modelleri de yine deri veya kapitone olarak kullanılabilir. Kıyafette fazla detay istemeyenler eşarplarını da üst parça ile aynı kullanabilirler.

Deri Tesettür Modelleri Resimleri

Deri-tesettür

Deri-tesettür-modelleri

Deri-trend-kombinleme

Kahverengi-tesettür-model

Tesettür-model

Tesettür-modeli

Trend-deri-kombin

Trend-deri-kombinleme

Trend-deri-model

Trend-deri-modeli

Trend-kombin-model

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git