Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Didim İslami Oteller

Didim İslami Oteller
3 Ekim 2016 tarihinde eklendi,

Didim İslami Oteller

didim-islami-oteller

Didim İslami oteller olarak Didim ‘in ferah havasından ve güneşin sağlık acısından faydalı ışınlarından faydalanırken dini inançlarınızı da yerine getirebilirsiniz. Didim de tatilini geçirmek isteyenler mutaassıp görüşlü kişiler Didim bölgesinde tatil imkanlarından faydalanmak için bu amaca hizmet eden İslami gereklerinizi yerine getirmenizde destek sağlayan oteller olarak dizayn edilmiş tesettür oteller sınıfında alkolsüz içecek ve helal gıda tüketimine dikkat eden otelleri rahatlıkla bulmanız mümkündür. Didim İslami oteller kapsamında egenin cennet mekanlarından Didim bu konuya önem veren bir bölge olmaktadır. Dizayn edilme esasları olarak İslami şartlara uygun durumdaki otellerde istediğiniz şekilde eğlenirken bütün yılın yorgunluk belirtilerini de üzerinizden silebilirsiniz. Didim İslami oteller olarak sadece konaklama imkanı verilmemekte tarih ve doğa güzelliklerini keşfetmeniz için özellikle İslami tarih içeren bölgelere çeşitli turlar düzenlenmektedir.

Yapılan bu gezilerde edineceğiniz bilgiler aileler acısından ve özellikle çocuklar acısından büyük önem arz etmektedir. Didim İslami oteller çevre ve kültür turlarına ağırlık vererek sabit bir alanda tatilinizin sıkıcı geçmemesi için çeşitli planlamalar yapılarak kültür turizmine de katılımlar sağlanmaktadır. Didim İslami oteller aynı zamanda tesettür otel konseptini de içeren mekanlar olarak alkolsüz içeceklerin ve İslami acıdan uygun görülen gıdaların tüketimine önem verilen mekanlar olmaktadır. En belirgin ve İslami acıdan rahat edebileceğiniz Didim İslami oteller;

• Caprice thermal place oteli

• Esin thermal place oteli

• Aydınhan otel

Olarak ilk akla gelenler arasında yer almaktadırlar. Didim İslami oteller arasında yer alan Aydınhan eviniz rahatlığında sizlere tatil geçirme imkanı sunmaktadır. Didim’e yürüyüş mesafesinde olan otel Selçuk Efes antik kenti, Meryem ana evi, Artemis tapınağı, İsa bey camii, Efes müzesi gibi bölgelerin gezilmesine imkan sağlayacak yakınlıktadır. Otellerde bulunan tek kişilik, çift kişilik ve misafir odasının yanında bal ayı odaları olarak dört tipte seçenek sunulan yaşam alanları bulunmaktadır. Özellikle İsabey camisi yakında olması İslami acıdan inanışlarını yerine getirmek ve bu sayede huzurlu tatil yapmak isteyenler için uygun bir mekan olmaktadır. Didim İslami oteller de Türk ve Osmanlı kültürlerini yansıtan leziz yemeklerin yer alması İslami acıdan düşünce özgürlüğünün de bu alanda uygulama fırsatı bularak gıdaların seçiminde etkili olmaktadır.

Bu tür otellerin en dikkat çekici olan tarafı bay ve bayanlara ayrılmış bölgelerde aktivitelerin yapılıyor olması bu sayede her iki tarafında rahat davranışlar sergilemesine imkan sağlamaktadır. Gıda tüketimleri konusunda ailelere özel bölümler ayrılarak yemek salonlarının rahat ortamlar olarak kullanımı sağlanmaktadır. Aktiviteler olarak eğlence ve spa merkezleri aynı şekilde bay ve bayanlara ayrı bir şekilde hizmet verirken özellikle çalışanlar hemcinslerine hizmet edecek şekilde ayarlamaları yapılmaktadır. Otellerde bulunan çalışanların giyimleri de bu konuya önem verir şekilde tasarlanarak ailelerin ve otel misafirlerinin İslami boyutta rahat etmesi sağlanmaktadır. Didim İslami oteller yurt dışından gelen Müslüman misafirlerine de İslami inançlarını yerine getirecek şekilde hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git