Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Dilber Elbise Modelleri 2013-2014

Dilber Elbise Modelleri 2013-2014
17 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Elbise modellerinde tesettürlü bayanların beğenisine sunulan elbiseler arasında en güzellerini tasarlayan Dilber Tesettür giyim, 2013-2014 elbise modellerinde yine birbirinden farklı seçenekleri kapalı bayanların beğenisine sunuyor.

Desen Detaylı Elbise

Desen Detaylı Elbise Beyaz

Dilber Elbise modelleri 2013-2014 serisinde birbirinden farklı modeller kapalı bayanları bekliyor. Renk ve tasarım seçenekleriyle çok sayıda elbise modelini bir araya getirerek günlük giyebileceğiniz elbise modellerini sizlere sunan markada belden kuşaklı elbise modellerinin çok fazla göze çarptığı görülen detaylar arasında yer alıyor. Kırmızı tondaki elbise modellerinin çok fazla rağbet göreceği beklenen Dilber elbise modellerinden dilediğinizi seçerek, modanisa giyim sitesinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Desen Detaylı Elbise

Desen Detaylı Elbise Siyah

2014 yılında Dilber elbise modellerinde yine dikkat çeken bir ayrıntı, şal desenlerinin elbise üzerinde uygulanması olmuş. Şal desenli elbise modellerini de yine günlük giyimde giyebileceğiniz elbise renkleri tercihinize sunulmuş. Farklı tasarım ve çizgileriyle dikkat çeken diğer elbise modellerinden de yine dilediğinizi günlük ihtiyacınızda kullanabilirsiniz.

Desen Detaylı Elbise

Desen Detaylı Elbise Beyaz

Tesettür modasını yakından takip ederek kullanıcılarına sunan sitemizi her gün ziyaret ederek birbirinden farklı tesettür modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Alışverişinizi renklendiren sitemizi ziyaret etmeden alışveriş yapmaya karar vermeyin.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git