Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Düğün İçin Abiye Modelleri

Düğün İçin Abiye Modelleri
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Düğün İçin Abiye Modelleri

 

dugun-icin-abiye-modelleri-tesettur-modasi

Kışın da düğünler olabilmekle birlikte her sene yazın gelmesiyle düğünler daha da sıklaşır. Ve kadınlar kıyafet arayışına girerler. Eğer düğün sahibi veya yakınıysanız kıyafet seçimine daha da özen gösterir ve özellikle abiye modelleri tercih edersiniz. Kıyafet seçimi bu devrede adeta bir çile haline gelir aranan kıyafet bulunamazsa. Onlarca kıyafet olmasına rağmen bir türlü karar veremezsiniz belki de karar verememenin nedeni bu kadar çok model olmasıdır kim bilir.. Düğün için abiye modelleri birçok çeşitte mevcuttur. İstenen özelliğe ve kumaşa göre hazırlanan kıyafetler müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

dugun-icin-abiye

Kıyafet seçerken bayanların vücut özelliklerini dikkate alarak seçim yapmaları onların yararına olacaktır. Özellikle balık tarzında ki abiyeler en çok tercih edilen abiye modelleri arasındadırlar. Çocuklar için kabarık kısa abiye kıyafetler onlar için uygun bir tercih olabilir. Özellikle renkli kıyafetler onların da neşesini yerine getirip düğüne renk katmaları sağlanabilir. Genç bayanlar için ise ürün yelpazesi oldukça geniş olmakla birlikte daha zarif ve gösterişli kıyafetler mevcuttur. Tercihe göre isteklerinizi karşılayan abiye modelini bulmak bu ürün çeşitliliği için de oldukça kolay olacaktır.

dugun-icin-abiye-modelleri-tesettur

Abiye modelleri elbette ki sadece düğünler de kullanılmayıp özel günlerde de kullanılmaktadır.Düğün için abiye modelleri dışında da abiye modelleri mevcuttur. özellikle lise ve üniversiteler de genç kızlar adeta şıklık yarışına girerler. İşlemeli, kurdeleli , taşlı kıyafetler oldukça çeşitli modelleriyle genç kızların beğenilerine sunulur. Bu işleme, kurdele taş ve dantellerin kıyafetin üst kısmında bulunması oldukça modadır. İşlemelerin etek tarafına kaydığı modellerde tabi ki mevcuttur. Daha önceden de belirttiğimiz gibi düğün için abiye modeli olarak en çok tercih edilen modellerden biri elbisenin üst kısmında dantel ,işleme , taş ve benzeri özelliklerin bulunduğu abiye modelleridir.

dugun-icin-abiye-modelleri

Yarasa kol abiye modelleri de 2017 yazında moda olan bir diğer modeldir. Transparan kıyafetler tercih etmek isteyenler hanımlar için de ister sırt ister göğüs kısmında bu tip oynamaların olduğu modelleri bulmak mümkündür. Göğüs dekolteli modellerde iddialı hanımlar için bir diğer seçenek olabilmektedir. Uzun ve kısa modellerde mevcuttur. Uzun abiye kıyafetler de yırtmaç kullanılarak bu elbise modelleri daha çekici hale getirilebilmektedir. Özellikle kır düğünleri veya kır alanlarında düzenlenecek mezuniyetler veya herhangi bir özel davette bulunacaklar için uçuş uçuş abiye modelleri çok güzel bir tercih olmaktadır. Kırın güzelliğiyle elbise uyumu adeta ahenk oluşturmaktadır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git