Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Abiye Tarzlar

En Çok Tercih Edilen Abiye Tarzlar
27 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

En Çok Tercih Edilen Abiye Tarzlar

 

en-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari

En çok tercih edilen abiye tarzlar seçimi yapılırken genellikle sosyal medya üzerinden veya görsel medya vasıtasıyla ünlülerin seçimleri en dikkat çekici olanlarıdır. Kişiler kendi tarzlarını yaratırken hep yeni modelleri ve trend modelleri takip etme uğraşı içindedir. Moda dünyasında enleri belirlemek kişisel tercihler olmasa da çoğunluğun tercih ettiği abiye modeller gözde trend modeller olarak öne çıkar. Günümüzde en çok tercih edilen abiye modeller göğüs dekolteli omuz kısımları açıkta bırakan tarzlar olmaktadır. Aslında herkes kendi kişisel tercihleri doğrultusunda renk seçeneklerini belirlese de sosyal medya bu konuda en çok etkileyici bir faktör olmaktadır.

en-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-tesettur

Abiye moda sektörü özel günler konusunda yeni tasarımlar geliştirme yolunda hızlı adımlar atarak yeni kreasyonlar yaratmaktadır. Abiye elbise modelleri konusunda en çok tercih edilen yeşil ve mavinin uyumlu bir kombin yaratarak belden kemerli taş işlemeli tokalı bir model en özel günlerde tercih edilebilecek tarzlardan olmaktadır. Abiye Modellerinde Renk Seçimi Abiye modelleri konusunda en çok göze çarpan renkler pastel ve daha mat görsel güzellikler olmaktadır. Özellikle en çok tercih edilen abiye tarzlar içinden göze çarpanı tek omuz askılı göğüs altı tül destekli lila renk dantel işlemeli olan modellerdir. Bu model ile kullanılabilecek aksesuarlar her yeni sezonda şıklığınıza en büyük desteği sağlayacaktır.

en-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-islemeli

Kişisel tercih olarak şıklık kavramı herkese göre farklı bir bakış acısı olabilmektedir. Fakat belirttiğimiz bu model her saç modeline uygun gecelerin vazgeçilmez bir tarzı olacaktır. Cesur bayanların transparan görsellikten çekinmeden kullanabilecekleri kahverengi dantel işlemeli uzun kollu bir model seçenek olarak sunulabilir. Kıyafetin tül destekli olması omuzlardan basen kısımlarına kadar dantel tasarım yaratması altına giyilecek ten rengi ipek astar ile transparan bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Abiye Modellerde Beden Uyumu Günümüzde kullanılan abiye elbise modelleri renk seçimleri kişisel tercihlere bağlı olarak değişmektedir.

en-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-tesettur-anne

Pastel tonlu lila rengin ağırlıkta olduğu omuzdan göğüslere dantel askılı göğüs dekolteli bir model zayıf ve uzun boylu bayanlar için vazgeçilmez olacaktır. Basen kısımları geniş olmayan bayanlarda sıkıntı olmamasına rağmen bu tür bir uyumsuzlukta abiye özelliğinin likra destekli özelliği sayesinde her bedene uyum sağlayabilir. Lacivert rengin özellikle kırmızı halı üzerinde görsel şölen yaratması en çok tercih edilen abiye tarzlar içinde yırtmaçlı abiye modelini ön plana çıkarmaktadır. Elbisenin diz üstü bölgesine kadar yırtmaç yaratması sağ omzu açıkta bırakarak sol omuz üzerinden çiçekli askı ile tamamlanması bayanların şıklığını ön plana çıkarmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Abiye Tarzlar Resimleri

 

en-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-en-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-tesettur-mavien-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-balik-bordoen-cok-tercih-edilen-abiye-tarzlari-tesettur-balik

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git