Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En Göz Alıcı Aksesuarlar

En Göz Alıcı Aksesuarlar
3 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

En Göz Alıcı Aksesuarlar

 

en-goz-alici-aksesuarlar-neler

Aksesuarlar genellikle kıyafetleri ön plana çıkarmaya yardımcı olan ve şıklığımıza şıklık katan parçalardır. Aksesuar denilince akla ne kadar bileklik, kolye ve küpe gibi parçalar gelse de ayakkabı ve çantalar da bizim aksesuarlarımızdır ve onlar da kıyafeti ön plana çıkarmak veya kıyafeti göstermek için kullanılan tamamlayıcı parçalardır. Şimdi aksesuar düşkünleri için en göz alıcı aksesuarlardan bahsedeceğiz yazımızda. En göz alıcı aksesuarlardan olan kolyeler boynumuzun ön plana çıkmasına neden olur ve bu sayede gözlerin dekoltemize yönelmesine yardımcı olurlar. Bakışların üzerlerine toplanmasını isteyen kadınlar göğüs dekolteli bir kıyafetle birlikte takacakları uzun bir kolyeyle bakışların kendilerinde toplanmalarını kolaylıkla sağlayabilirler.

en-goz-alici-aksesuarlar-hakkinda

Uzun kolyeler dışında boynunuzun daha hoş bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız boyunda biten ve boyunu tam oturan kısa kolyelerden de tercih edebilirsiniz. Bu kolyelerin uzun boyunlu kadınlarda daha hoş durduğunu söyleyelim. Zira kısa bir boynunuz varsa bu kolyeler boynunuzun daha kısa bir görünüm yaratmasına neden olabilirler. Bu kolyeler dışında boyunun biraz daha yukarısına yani tam olarak boyna takılan sıkı lastikli kolyeler de mevcuttur. Bu kolyeler kendine değişik bir hava katmak isteyen kadınlar tarafından kullanılabilir ve oldukça hoş bir görüntü yaratırlar.

en-goz-alici-aksesuarlardan

Özellikle son zamanların en göz alıcı aksesuarlarından olan yaka kolyeler en çok tercih edilen de aksesuar parçası olmuştur. Çok sayıda ki çeşit ve modeliyle geniş bir kullanım alanı sunan bu parçalar kıyafetlere ayrı bir hava katarak daha hoş ve şık görünmelerini sağlıyor. Basit bir gömleği veya tişörtü dahi şık bir görünüme kavuşturan bu aksesuar kesinlikle her kadının çekmecesinde olması gereken bir aksesuar. Hatta çok iyi kombinlenmiş bir kıyafetle adeta kıyafetin bir parçasıymış izlenimi veren bu parçalar elindeki kıyafeti değiştirmek veya farklı bir şekilde kullanmak isteyenlerin kurtarıcısı oluveriyor.

en-goz-alici-aksesuarlar

En göz alıcı aksesuarlar arasında yer alan saatlerden bahsetmemek olmaz tabi ki. Saatler kadın erkek genç yaşlı herkes tarafından kullanılabilen bir ihtiyaç haricinde oldukça güzel modelleriyle aksesuar yerine de geçiyorlar. Kadınların rüyası olan yüzükler. Şüphesiz her kadının hayali olan pırlanta yüzükler parmakta oldukça hoş duran aksesuarlardır. Bu yüzükler haricinde yüzüklerin farklı versiyonları da ortaya çıktı son yıllarda. Bunlar eklem yüzükleri dediğimiz parmağın eklem kısmında olan yüzüklerdir. Bunun haricinde dört parmağa birlikte ve yan yana takılan ince yüzükler de baya hoş bir görüntü yaratıyor ve elleri de olduğundan güzel bir görüntüye kavuşturuyorlar.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git