Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En Şık Eşarp ve Şallar

En Şık Eşarp ve Şallar
7 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

En Şık Eşarp ve Şallar

 

 

en-sik-esarp-ve-sallardan

Eşarp ve şallar başörtülü kadınların vazgeçilmez parçalarıdır. Başta en çok dikkat çeken yer oldukları için en fazla özenin de gösterilmesi gereken nesnelerdir. Şal son yıllarda moda olsa da eşarplar ülkemizde en baştan beri kullanılan tek başörtüsü modeliydi. Ancak günümüzde artık oldukça fazla çeşitte başörtüsü modeli mevcuttur. Bu eşarp modelini tercih etmek istemeyen başörtülü kadınlar için oldukça güzel bir gelişme olmuştur. Çünkü eşarp kullanmak istemeyen özellikle genç başörtülü hanımlar başka bir model tercih edemiyor ve eşarp takmaya mecbur kalıyorlardı. Şal modelleri mevcutsa da üzerine düşülmediği için belki de güzel ve çeşitli modeller bulunmuyordu.

en-sik-esarp-ve-sallar-2018-modelleri

Bu sektörün son zamanlarda oldukça fazla gelişme göstermesiyle artık her başörtülü hanım kendine uygun kıyafet ve başörtüsü modelinin bulmakta hatta kendine özgü tarzını kolaylıkla oluşturabilmekte. Başörtülü hanımlar için en şık eşarp ve şallardan bahsedeceğiz yazımızda. Öncelikli olarak şunu vurgulamak gerekir. Takılacak olan en şık eşarp ve şallar kıyafetlerde olduğu gibi gidilen yer ve mekana göre seçilmelidir. Eğer ki günlük olarak kullanacağınız bir eşarp veya şal arıyorsanız rahatlığınızı ön planda tutarak sizi rahatsız etmeyecek rahat kumaşları tercih etmenizde fayda vardır.

en-sik-esarp-ve-sallar

Bu kumaşlardan en çok öne çıkan ve tercih edileni pamuklu şallardır. Bu model çok fazla olmasa da tok duran bir modeldir. Tok duran modelleri tercih eden hanımlar için rahatlıkla satın alınabilir. Ama şala istediğiniz şekli de verebilmeniz mümkün. Tok duran yapısını başınızda sıkarak istenilen şekil kolaylıkla verilebiliyor. File desenli şallar son bir iki sene önce çıkan ve yine oldukça moda olan en şık eşarp ve şal modellerinden. Bu modelin tok bir yapısı yok. Dökümlüdür ve oldukça fazla çeşitte desenli modeller mevcut. Şık bir mekana gidilecekse son zamanlara damga vuran ve neredeyse bütün başörtülü hanımların dolabında bulunan simli şallar tercih edilebilir.

en-sik-esarp-ve-sallar-2018

Parlayan simli kumaşlarıyla daha çok özel günler için uygun gibi görünse de günlük olarak kullanan hanımların sayısı da oldukça fazla. Yine en şık eşarp ve şal modellerinden bahsederken tül şal ve eşarplardan bahsetmemek olmaz. Bu modeller o kadar şık bir görüntü yaratıyor ki adeta özel günler için yapılmış diyebiliriz. Bir peri masalının içindeymiş hissi yaratan bu şal modeliyle istediğiniz görünümü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İpek ve tafta yapıda olan şal ve eşarplar hem özel günlerde kullanmaya uygun hem de günlük olarak rahatlıkla kullanılabilecek en şık eşarp ve şallardan..

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git