Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En Şık Kapalı Etek Modası

En Şık Kapalı Etek Modası
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

En Şık Kapalı Etek Modası

en-sik-kapali-etek-modasi

Kapalıların eteklere olan düşkünlüklerini biliriz. Bu yüzden en çok satın aldıkları ürünler arasında yer alır etekler. Bol ve dar kesim model olarak çok şık duran giyim listesindedir. Vitrinlerin göz bebeğidir etekler. Açık kapalı fark etmez etek diyince bayanların hayranlıkları bir aşama daha artar. Çünkü etek gerçekten bir bayanı tam olarak cazibeli göstermektedir. Bunun nedeni etekte var olan değişik gizemdir. Etek giyimlerinde dikkat çekmek ve fark edilmek her zaman pantolon giyime istinaden daha fazladır.Peki 2017 yılına dumagasını vuran en şık kapalı etek modası hangisidir merak ediyor musunuz.

en-sik-kapali-etek-modasi-kemerli

Sizlere bu konuda en güzel bilgileri verecek etek zevkinizin daha fazla artmasını sağlayacağız. Bakalım bunlar tam olarak neler hep birlikte bu güzel bilgileri ele alalım. Şal ve eşarp giyime uygun etek ve buluz seçimleri bir bayanı çok mütevazi gösterir. Muhafazakar bayanların tercihi olan etekler asaletin simgesi olarak bilinir. Bir bayanı etek oldukça farklı gösterir.En şık kapalı giyim etek modası bu sene uzunn model kemerli eteklerdir. Alt etek kısmı geniş olp üst kısımları belin ve kalçanın üzerinde tam oturan kumaş kesimlerine sahiptir.

en-sik-kapali-etek-modasi-askili

En Şık Kapalı Etek Modası, kemerli etekler kapalılarda çok hoş durmaktadır. Onun üzerine kısa model bluzlar tamamlayıcı bir güzelliği ele almaktadır. Şal renginiz ve etek renginizin aynı olması daha doğru kombinleri elde etmenize yardımcı olur. Bunun için bluz ve gömlek giyimlerde etek modelinizin kiloş model ve kemerli olmasını tercih edin. Çünkü bu sene kapalı etek modasında en trend modeller kemerli pileli kiloş etek modelleridir. Kalem etek giyen birisi iseniz kapalı giyimde kalem etek modellerin biraz daha uzun olması gerekir. Pantolon etek modası da kapalı giyimin vazgeçilmez etek modelleri arasında yerini almaktadır.

en-sik-kapali-etek-modasi-fiyonglu

Size her mevsimi farklı havalarda yaşatacak En Şık Kapalı Etek Modası modellerini yaz sezonu kış sezonu hatta mevsimlik modelleri ile yok satmayı sürdürüyor. Pileli etek modellerinde en çok bu sene siyah gri ve beyaz modeller vitrinleri süslüyor. İyi bir kombin yapmak etek keyfini çeşitli ve farklı tasarımlar ile gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz en şık kapalı giyim etek modasında yok yok. Sizlerde üzerinize en yakışanı alarak kapalı giyimde gözde moda sever kimliğini taşıyabilirsiniz. Sizi hayata bağlayacak kesimler ve tasarımlar ile etek tutkunuzun bu sene daha fazla artacağını düşünüyoruz. Kapalı giyimlere özel renk desen ve sade modellerden yaralanabilir etek keyfini en derinden yaşayabilirsiniz

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git