Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

En Yeni Ayakkabı Modelleri

En Yeni Ayakkabı Modelleri
8 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

En Yeni Ayakkabı Modelleri

 

 

en-yeni-ayakkabi-modelleri-hakkinda-bilgi

Ayakkabılar bizleri günün koşuşturmacası içinde ayakta tutan nesneler olarak rahatlık açısından ideal olmalılardır. Kimimiz bazen güzellik uğruna bu kuralı çiğnesek de aslında rahat olmayan bir ayakkabıyla günü geçirmek neredeyse imkansızdır. Giyilen ayakkabılar gidilen yere ve mekana göre elbette değişiklik gösterirler. Bu gün içinde yapacağınız aktiviteyle de tabi ki yakından ilgilidir. Bütün bunların dışında çıkan en yeni ayakkabı modellerine de göz atacağız yazımızda. Öncelikli olarak çoğu kadının ayakkabılara karşı bir tutkusu olduğunu söyleyebiliriz. İhtiyaç olsun yada olmasın çoğu kadın bir zevk uğruna bu ayakkabıları satın almakta. Erkeklerde ise durum tam tersinedir.

en-yeni-ayakkabi-modellerinden

Erkeklerin de çoğu sadece ihtiyaç için ayakkabı satın alıyor ve ihtiyaç dışına pek çıkılmıyor. Bunu erkeklerin giyim konusuna çok meraklı olmamalarına bağlayabiliriz. Ama giyimine oldukça dikkat eden ve bu konuda uzun bir mesai harcayan erkeklerin sayısının oldukça fazla olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Ayakkabı seçiminde öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken ayakkabıyı ilk aldığımız zaman ayakkabının ayağa uyumuna ve rahatlığına dikkat etmektir. Çünkü ayakkabı ayağa büyük veya küçük geldiği zaman yürüme zorluğu yaratabiliyor. Buna dikkat ettikten sonra ise tamamen ayakkabı modeline odaklanabiliriz.

en-yeni-ayakkabi-modelleri-hakkinda

Ayakkabı modellerini genel olarak şöyle sıralayabiliriz. Vans , postal, çizme, spor ayakkabı, stiletto, platform topuk ayakkabılar, ince topuk ve kalın topuklu ayakkabılar, kapalı ayakkabılar ve sandaletler, kalın tabanlı ayakkabılar, yağmur botları, dolgu topuklu ayakkabılar , babetler ve çok daha fazlası. Vans ayakkabılar daha çok spor ayakkabı tarzına yakın olan ve rahatlığı ön planda olan ayakkabılar olmasına rağmen oldukça tarz olan ve tarz sahibi bireylerin düşünmeden alabilecekleri ve tarzlarına kesinlikle uyum sağlayabilecek bir ayakkabı modelidir. Çok önceleri moda olan ancak şimdilerde tekrar popülerlik kazanmış ve en yeni ayakkabı modellerinden sayabileceğimiz postal ayakkabılar kış mevsiminde tercih edilebilecek en uygun ayakkabı modellerindendir. Rahatlığı ve kışın çetin şartlarına korunaklı yapısıyla ayakları her zaman sıcak tutar bu model.

en-yeni-ayakkabi-modelleri-2018

Kış mevsiminde tercih edilebilecek ve yine en yeni ayakkabı modellerinden olan yağmur botları su geçirmez özellikleriyle ayakları ıslanmaktan kurtarır ve ayakları sıcak tutar. Kışın yağmurlu havalarda süet ayakkabıların kullanılmaması gerekir.. Süet ayakkabıların ayrı bir şıklığı oluyor fakat kullanımı açısından kışın yağmurlu havalarına hiç uygun olmayan bir ayakkabı kumaşı olduğunu söyleyelim. Kadınlar için şıklığın ön planda olduğu bir durumda ise karşımıza birçok model çıkıyor. Bu modeller ; stiletto, platform topuk ayakkabılar, ince topuk ayakkabılar ve en yeni ayakkabı modellerinden olan kalın topuklu ayakkabılar.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git