Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Eşarp Tesettür Kombinleri

Eşarp Tesettür Kombinleri
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

Eşarp Tesettür Kombinleri

Tesettür giyimde bütünlüğe önem verenlerin dikkat ettiği bir husus eşarplar ile diğer giyim parçalarını birbirleri ile uyumlu renk, desen ve tonlar seçmeleridir. Stilinizi başarılı bir şekilde ortaya koyabilmeniz için, kıyafetinizle uyumlu olan bir eşarbın kullanılmış olması gerekir. Son yılın en moda eşarp modellerini inceleyerek, kendinize ve kombinlerinize en uyumlu eşarpları seçerek her zaman şıklık yarışında birinciliği garanti edebilirsiniz.Her birisinde farklı bir deseni ve rengi gördüğümüz eşarplar, tesettür kombin parçalarına göre tasarlanmaktadır. Böylece kıyafetleri ile uygun olara kullanabilecekleri eşarbı seçen bayanlar, tesettür kombinlerinde nasıl uyumlu giyinilebileceğini herkese göstermektedirler.İşte şimdi size eşarp seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini daha detaylı anlatacağız. İlk adımda eşarpların giysi kombinlerinden farklı bir renkten seçilmesi gelmektedir.
Eşarp-kombinleri
Aynı tonlarda ve birebir aynı renkler ile oluşturulan kombinler, bayanları zor duruma sokmaktadır. Bu nedenle açık rengi, koyu renk ile, koyu renk tesettür kombinlerini ise açık renk eşarplarla bütünleştirmeniz gerekir.Yaptığımız bu açıklamayı daha iyi anlamanız açısından bir tesettür örneğini sizlerle paylaşarak, eşarpları nasıl kullanmanız gerektiği hakkında birtakım bilgiliere yer vereceğiz.Kırmızı bir eşarbın yine kırmızı tonlarda bir tesettür kombinle kullanılması, tercihlerinizi gayet sıradan bir hale getirecektir. Bunun yerine krem veya kahve tonlarını kullanarak eşarp ve şallarda modayı yakalayabilirsiniz.Desenler gözleri fazlasıyla yoracağından, ancak günlük kombinlerdeki bazı tesettür giyim önerilerinde hareketli eşarplara yer verilmektedir. Bunun dışındaki her türlü tesettür kombin oluşturulurken genellikle renkli şal ve eşarplar kullanılmaktadır.HANGİ EŞARP NE ZAMAN KULLANILIR?
Trend-eşarp
Eşarpların da tıpkı kombin giysileri gibi kullanılacağı yerlere göre farklı kumaş türleri vardır. Bunlardan birisi günlük tesettür kombinleri ile birlikte uyumlu hale gelen tivil eşarp, ipek eşarp ve pamuklu eşarplardır. Bu eşarplar yaz, kış her zaman kullanılabilir ve hiçbir şekilde sağlık yönünden bir zarar vermez. Sıcaklarda terletmeyen bu eşarpların her rengini tesettür giyim parçaları ile bir bütün haline getirebilirsiniz. Yıl içerisinde birçok kez katılmanız gereken özel günlerde, davetlerde ve nişan, söz, sünnet, düğün gibi kutlamalarda yukarıda saydığımız eşarp türleri soluk kalacaktır. Bunun yerine daha parlak, varaklı ve yaldızlı eşarpları, tesettür elbise kombinlerinizle birlikte uyumlu hale getirin. Renk ve desenleri bakımından seçmekte zorlanacağınız yüzlerce eşarp modeli arasından hangisini seçeceğinizi tesettür elbise renkleriniz belirleyecektir. Eşarplarınızla tesettür elbiselerinizi taçlandırmak ve şıklık yarışında ilk sıralara yükselmek için bu önerilerimizi mutlaka dikkate alın diyoruz.

Eşarp Tesettür Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git