Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Esra Moda Ve Güzellik

Esra Moda Ve Güzellik
6 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür dünyasının nabzını yoklamaya devam ettiğimiz sitemizde bu gün sizler için farklı çizgi ve sanat anlayışı ile Esra moda ve güzellikten bahsedeceğiz. Merkezi İzmir’de bulunan Esra moda ve güzellik, tesettür sektöründe büyük adımlar atarak, tesettürlü bayanlar için özel kıyafetler dikerek, fark atmalarına yardımcı oluyor. Özellikle abiye ve gelinlik üzerine daha çok çalışan Esra moda ve güzelliği diğer tasarımcılardan ayıran en büyük özelliği ” Farklı tasarımlar” dır. 

Tesettür dünyası elbette kendi başına büyük bir deryadır. Modeller ve stillerinin her sene değişik tarzlarda bayanların karşısına çıkması, tesettür dünyasında sınırın olmadığının en büyük ifadesidir. Esra moda ve güzellik tüm bu farklılıklardan daha uzak çizgilerde, tesettürlü bayanların giyim ihtiyaçlarını kendilerinin istedikleri şekilde sunmaktadır.

Dilediğiniz giyim modelini, kendi ölçüleriniz eşliğinde özel sipariş verebileceğiniz Esra moda, tesettürlü bayanların abiye ve gelinlik ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaktadır. Kısa sürede uzun mesafeler kat etmeyi başaran Esra moda ve güzellik daha ilerleyen zamanlarda farklı stil ve tasarımlarıyla da yine sektöründe tercih edilen markalar arasında yer alacak.

Esra moda ve güzellik adres:

Mimar Kemalettin Karadeniz İş hanı -İzmir / Türkiye

Telefon Gsm: (0536) 590 28 37

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git