Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu

Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu
31 Ağustos 2014 tarihinde eklendi,

Esra Tekbir 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kendine Güvenen, Şehirli Kadının Yeni Markası “Esra Tekbir”

Tekbir Giyim takipçileri bilirler bu sene kendi bünyesinde yepyeni bir marka doğumu gerçekleşti, Esra Tekbir taze, çiçeği burnunda cıvıl cıvıl mini mini bir koleksiyon olarak karşımıza çıktı. Nisan ayında lansmanı düzenlenen markanın yaz sezonunda oldukça talep gördüğü gözlerden kaçmadı. Trendleri takip eden modern ve kendine güvenen kadının markası olarak piyasaya sürülen Esra Tekbir, Milli Rallici Burcu Çetinkaya Kurumsal iletişim Koordinatörü Merve Mücaviroğlu Ayan,  ve Creative Director Veysi Demir’in koleksiyonunu tanıtması ile lansmandan bu yana oldukça destek gördü.

Esra KARADUMAN UZUN Kimdir? 
5 yıldır tasarımcı olarak çalışmalarını sürdüren Kingston University of London’da ‘Fashion Design’ eğitimi almış olan Esra KARADUMAN UZUN, Tekbir’in ikinci kuşak yöneticileri arasındadır.
Esra Tekbirkoleksiyonda Akdeniz ve Tropikal temaları kullanmış, sıcak renkleri vurgulamış, derin parçalar yaratarak hareketli bir tasarım ortaya koymuş. Tekbir’e yeni bir soluk kazandırdığı görülen markada, iş ve sosyal hayatta aktif rol alan muhafazakâr giyinen bayanlara hitap ettiğini sizlerde görebilirsiniz Esra Karaduman Uzun, koleksiyonu hazırlarken kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlar yapmaya özen göstermiş ve içeriğine biraz genç biraz modern ve dinamizm katarak hayalini gerçekleştirmiş. Malzeme de bayanların kendilerini özel hissetmesi gerektiğini düşünen Esra Hanım, doğal elyaflı kumaşların yanı sıra farklı karışımlı kumaşları kullanarak modellerine yön vermiş. Koyu renkleri etek ve pantolonlarda renkliler ise üstler ile kombinleme şekli ağırlıklı kullanılmış. Dikey çizgiler sizi uzun görünme havasına sokmak için parçalar arasında yerini çoktan almış. Davetler için hanımların kullanabilecekleri bluzlar, ceketler ve zarif etekler koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alırken, samimi, rahat, doğal esintileri ile “Akdeniz”; renk cümbüşünün kendi içerisin de uyum içinde dans ettiği desenleri barındırırken “Tropikal” ile de dengeleyici bir kreasyon ortaya çıkmış. 30 parçalık sınırlı sayıda üretilen modeller arasında, feminen detaylar maskülen kesimlerle birleşince Tekbir mağazalarında sizlerle buluşmaya hazır bir koleksiyon bekliyor.

Esra Karaduman Uzun

Esra Tekbir 2014 İlkbahar Yaz Modelleri

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git