Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ferace Modelleri

Ferace Modelleri
22 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Ferace Modelleri

ferace-modelleri-bordo

Tesettürlü bayanların kurtarıcısı olan feraceler, gün geçtikçe çeşitlenmekte ve daha farklı modeller ile siz değerli bayanların beğenisine sunulmaktadır. Feraceler daha öncelerde yalnızca dışarı çıkarken üste giyilen bir giysi olarak sıradan gelse de günümüzde çeşitlenen modelleriyle şıklığın simgesi haline gelmiştir. Ferace Modelleri tek düze özellikle de siyah renkli olarak üretilmekteydi. Günümüzde ise her renkte ve her kumaşta, hatta desenli modelleri dahi bulunmaktadır. Modaya uygun şekilde üretilen feraceler, kapalı bayanlar için kurtarıcı bir parçadır. Üstten aşağı doğru bütün olması altına giyilecek uygun bir pantolon ile kombin edilmesini kolaylaştırmaktadır. Ayakkabı, eşarp ve çanta ile uyumlu bir kombin yapıldığında da daha şık görünmektedir.

ferace-modelleri-tasli

Her Bedene Uygun Ferace Çeşitleri Ferace çeşitleri, bedenleri ve kumaşları her geçen gün çeşitlenmektedir. Geçmişte tesettür modelleri genel olarak belli markalarda satılmaktaydı ve fiyat olarak da daha pahalı olmaktaydı. Kapalı bayanların bedenlerine ve zevklerine uygun tesettür kıyafetleri bulması oldukça zordu. Günümüzde bu durum tamamen değişti. Artık her mağazada tesettür bayan kıyafetleri üstelik uygun fiyatlar ile bulmak mümkün. Özellikle Ferace Modelleri daha çok tercih edildiğinden daha çeşitli model ve bedenleri bulunmaktadır. Feraceler hem renk hem de desen olarak çok çeşitlidir. Fermuarlı olanları olduğu gibi, düğmeli ya da tam bir parça şeklinde olanları da bulunmaktadır. Giyimi kolay olması sebebiyle fermuarlı modeller sıklıkla tercih edilmektedir.

ferace-modelleri-2017

Feraceler yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında ya da ara mevsimlerde de çok sık kullanılmaktadır. Mevsimlere göre farklılıkları kumaşlardan kaynaklanmaktadır. Kışlık feraceler kalın kumaşlardan üretilirken, yazlık feraceler de ince kumaşlardan üretilmektedir. Tesettür Ferace Modelleri daha önceleri koyu renklerde olurken, günümüzde hem çok değişik renklerde hem de desenlerde olmaktadır. Desenli feraceler ile düz renk eşarplar tercih edilirken, düz renkli feracelerde ise desenli eşarplar tercih edilmektedir. Bu sayede ferace tamamlanmakta ve daha şık görünüme kavuşmaktadır. Feraceler günümüzde yeni modelleri ile her yıl modanın vazgeçilmez parçaları arasına girmekte ve çok fazla tercih edilmektedir.

ferace-modelleri

2017 yılında Moda olan Feraceler Giyim sektöründeki gelişmeler 2017 yılında da devam etmektedir. Daha önceleri genel olarak penye şeklinde üretilen feraceler 2017 yılında farklı kumaşlarla da üretilmektedir. Yaz aylarında penye kumaş bayanların terlememesine yardımcı olurken, kış aylarında üşütmektedir. 2017 yılında bayanları üşütmeyecek kalın kumaşlardan üretilen feraceler de üretilmiştir. Özellikle kadife Ferace Modelleri kış aylarında çok tercih edilmekte ve satışları bu oranda artmaktadır. Büyük beden giyinen tesettürlü bayanlar da 2017 yılında çok daha rahat edecekler. Çünkü, yıl içerisinde büyük beden ferace modelleri de fazlasıyla üretilecektir. Büyük beden giyinen tesettürlü bayanlar da istedikleri renklerde ve bedenler ferace modellerini mağazalarda görebilecek ve satın alabilecekler.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git