Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Fetih Suresi Fazileti

Fetih Suresi Fazileti
22 Nisan 2017 tarihinde eklendi,

Fetih Suresi Fazileti

fetih-suresinin-fazileti

Fetih suresi Kuranda kırk sekizinci surede olmaktadır. Fetih suresinin yirmi dokuz ayetten ve beş yüz altmış kelimeden meydana gelmiştir. Fetih suresinin fazileti müslüman aleminin geleceğine müjdeler vermektedir. Fetih suresi fazileti ise peygamber efendimiz derki fetih suresi okursa çok büyük sevap kazanır. Ramazan ayında da nafile namazı kılan insanlar fatiha süresi okudukları zaman ardından da fetih süresini okumaktadırlar. Kimler fatiha suresinden sonra fetih suresini okurlarsa Allah o kişileri tüm sene boyunca kötülüklerden ve belalardan korumaktadır. Her dilekleriniz için her gün bir adet fetih suresini okuyabilirsiniz. Bu sayede dilekleriniz Allah katında inşallah gerçekleşir. Her gün bir defa fetih suresini okuyan insanları Allah gün boyunca tüm kötülüklerden tüm zararlardan korumaktadır. Aynı zaman da çalışan insanlarında işleri daha bereketli olmaktadır. Eğer çok zor durumda kalan insanlar varsa her cuma gecesi ilk önce iki rekat namaz kılın ve ardından on iki kere fetih suresini okuyunuz. Ne derdiniz varsa o dertten Allah sizleri inşallah kurtaracaktır.

fetih-suresi-fazileti-nedir

Bir yakınınız askere gittiyse ya da savaş halindeyse o zaman bin bir kere fetih suresini okuyun ve savaş halinde olan o insanları kurtarmak için dua edin. Fetih suresini dilerseniz üzerinizde de taşıyabilirsiniz. Şu şekilde fetih suresini arapça bir kağıda yazın ve gül suyunu da biraz serpiniz. Bunu yaparak inşallah düşmanların şerrinden ve çeşitli zararlardan kurtulacaksınız. Ayrıca kısmeti kapalı olan kız ve erkekler için misk kokusu ile birlikte bir kağıda yazınız. Arkasından da rüzgar esen bir ağaca bağlayınız. Fetih suresi fazileti düşmanları yenmek için düşmanlardan zarar görmemek için istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşmesi için ve bağlı işleri çözmek için fetih suresini her gün okuyabilirsiniz. Ne dileğiniz varsa gönülden isteyin ve on dokuz gün boyunca günde on dokuz kere fetih suresini okuyunuz. Her kim ramazan ayının on dördüncü gününde kağıda yazıp yanında taşırsa türlü belalardan ve zararlardan korunur. Fetih suresi baş ağrısı için de çok faydalıdır. Başınız ağrıdığı zaman fetih suresini başınızı ovarak üç defa okuyunuz.

fetih-suresinin-fazileti-

Yine ramazan ayında ilk hilal çıktığında fetih suresini okuyun sonrada Allah sizlere tüm yıl boyunca rızık kapılarını açacaktır. Peygamber efendimiz rüyasında görmek isteyenler de fetih suresini gece okuyabilirler. Zayıf olan insanlarda fetih suresini okurlarsa çok güçlenirler ve sıkıntısı varsa sıkıntılarından da kurtulurlar. Allah sıkıntılarından kurtarır ve borçlarından da kurtarmaktadıe. Arzularına kavuşmak istiyorsanız üç gün boyunca her gün yirmi bir defa fetih suresini okumalısınız. Hacetiniz ve istediğini bir olay varsa ve bu sizlere sıkıntı veriyorsa gece yarısı iki rekat Allah rızası için namaz kılınız. Selam verdikten sonra bin bir kere ya fettah esmasını okuyun ve on bir defa da fetih suresini okuyunuz. Her ne hacetiniz varsa Allahtan isteyiniz. Fetih suresinin ilk ayetini iki bin kere okuyunuz. Eğer okursanız Allah sizlere hayır kapılarını açar ve sizleri garip bilgiler ve ilimler verir. Bir kağıda daire çiziniz. Sonrada sekiz kere besmeleyi yazın. Sonra da fetih suresini yazın. Üzerinizde taşırsanız insanlara şirin görünürsünüz.

fetih-suresi-fazileti-

Fetih suresinin yirmi dokuzuncu ayetini üzerinizde taşırsanız Allah kederden ve yalandan sizleri korur. Fetih suresi peygamber efendimiz rüyasında görmüştür. Bu yüzden de fetih suresi çok kıymetli surelerden bir tanesidir. Fetih suresi faziletini bilmeyenler bu siteye girip fetih suresinin faziletini okuyup bilgilenebilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Fetih suresi faziletini bildiğiniz zaman her istediğiniz zamanlarda ve istediğiniz saatlerde fetih suresini okuyabilirsiniz. Fetih suresinin faziletini bilmeyen arkadaşlarınız varsa bilmeyen arkadaşlarınız veya aileniz varsa onlara fetih suresinin faziletini detaylı bir şekilde anlatabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git