Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gecelik ve Pijama takımları

Gecelik ve Pijama takımları
14 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Gecelik ve Pijama takımları

 

gecelik-ve-pjama-takimlari

Gecelik ve pijama takımları gece rahat bir uyku çekmek isteyen bayanlar için vazgeçilmez parçalardır. Günün yorgunluğuyla birlikte vücudumuzu dinlendirmek için bizlere yardımcı olurlar rahatlıklarıyla. Onun için pijama tercihi rahatına düşkün kişiler önemlidir. Burada önemli olan pijamanın kumaşının kalitesidir. Kaliteli kumaşlar vücudumuza zarar vermez ve batma gibi sorunlar yaratmazlar. Eğer ilk tercihiniz rahatlık ise vücudunuzu sıkmayan ve hareketinize engel olmayacak şekilde geniş takımlar tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Eğer ki pijamanın veya geceliğin şıklığını ön planda tutuyorsanız rahatlığınızdan ödün vermeniz gerekebilir.

gecelik-ve-pjama-takimlari-

Tayt tarzı pijama takımları rahat olduğu kadar vücudu sarmaları nedeniyle rahatsızlık da verebilirler bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Gecelik takımları ise daha çok şıklığın ön plana çıkarıldığı takımlardır. Daha çok elbise tarzında oldukları için genel olarak vücudu sarmaları ve böyle bir rahatsızlığa neden olmaları mümkün değildir dolayısıyla. Gecelik ve pijama takımları çeşitlerinden bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. Gecelik olarak uzun elbise tarzında modeller kullanabilirsiniz. Bunların yırtmaç eklenen modelleri de mevcuttur. Uzun gecelik modellerinde en güzel detaylardan birinin sırt dekoltesi olduğunu söyleyebiliriz. Göğüs dekolteli modeller de yine gecelik modellerinin vazgeçilmez detaylarıdır.

gecelik-ve-pjama-takimlari-fujya

Kısa gecelik çeşitleri ise uzunlara oranla daha fazla çeşide sahiptir. Onun için bu modelde istediğiniz tarzı, deseni ve modeli bulmak zor olmayacaktır sizler için. Pijama çeşitlerinde ise çeşitler oldukça fazladır. Yazın şortlu takımlar , askılı takımlar, kapri ve yarım kol takımlar kullanılırken kışları daha çok uzun kollu ve polar takımlar tercih edilirler. Özellikle polar takımlar en çok tercih edilen pijama takımlarıdır. Çünkü yünlü kumaşları sayesinde vücudu çok sıcak tutarlar. Gecelik ve pijama takımlarında genel olarak kumaşlardan bahsedecek olursak şunu söyleyebiliriz ki en büyük rahatlığı pamuklu kumaşlar sağlarlar. Polyester , keçe tarzı kumaşlar vücuda rahatsızlık verebilir ve gece rahat bir uyku çekmenize engel olabilirler. Özellikle son birkaç senedir çok fazla çeşitte pijama çeşitleri üretilmiştir .

gecelik-ve-pjama-takimlari-mavi

İstediğiniz tarza göre çocuksu , sade ,daha ağır ve şık olarak modeller mevcuttur. Hamileler için pijama takımlarından bahsedecek olursak hamileler için ayrı üretilmiş olan takımlardan da bahsetmek mümkündür. Bu takımlar ön kısmı daha geniş olan ve vücuda rahatsızlık vermeyecek şekilde üretilen pijama takımlarıdır. Burada şıklıktan çok rahatlığın ön planda olduğunu söylemeliyiz fakat şık modellerden vazgeçemeyen hamile kadınlar da isteklerine uygun gecelik ve pijama takımlarını bulabileceklerdir.

Gecelik ve Pijama takımları Resimleri

gecelik-ve-pjama-takimlari-ekose?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????gecelik-ve-pjama-takimlari-sortlugecelik-ve-pjama-takimlari-puanli

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git