Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gecelik Ve Pjama Arasındaki Farkı

Gecelik Ve Pjama Arasındaki Farkı
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

Gecelik Ve Pjama Arasındaki Farkı

 

gecelik-ve-pijama-arasindaki-farki

Sizlere bu yazımızda gecelik ve pjama arasındaki farkı söyleyeceğiz. Gecelik ile pjama arasında çok farklar vardır. Bunu sakın unutmayınız. Gecelik pjamadan çok daha seksi ve çok daha ince kumaşlardan dikilmiştir. Bu yüzden özellikle ilk evlenecek olan bayanlar seçimide gecelik olmalıdır. Gecelik deyince aklımıza saten gecelikler gelir. Saten gecelikler erkeklerin daha çok ilgisini çeker. Rahatlık konusuna gelirsek aslında hem gecelik ve hem de pjama da çok rahattır. Kullanışı da çok kolay olmaktadır. Yaz aylarında gecelik rahat kullanılır kış aylarında ise pjama daha kullanışlıdır.

gecelik-ve-pijama-arasindaki-farki-

Kış aylarında gecelik çok fazla kullanılmamaktadır. Ama eğer yatakta rahatınıza düşkün bir bayansanız pjama sizin için daha uygun olmaktadır. Pjamada altı şort, kapri ya da uzun bir pantolon şeklinde tercih edebilirsiniz. Seksi olan geceliktir, pjama değil. Gecelik giyemiyorum derseniz askılı pjama modelleri de vardır. Şortlu ve ip askılı pjamalar da seksi görünmenizi sağlar. Pjamalar bayanların daha çok tercihidir. Penye kumaşlarında ki geceliklerin modelleri daha çok uzun olmaktadır. Bunların sabahlığı ile birlikte bulunmaktadır.

gecelik-ve-pijama-arasindaki-farki-hakkinda

Kış aylarında bile penye kumaşlarından olan gecelikler çok kullanışlıdır. Bu gecelik modeli sabah uyandığınızda kahvaltı yapabilir ve balkonda bile kahve keyfi yapabilirsiniz. Gecelik ve pjama arasındaki farkı öğrenmek için bu siteyi inceleyiniz. Geceliklerin seksi olması zorunlu değildir. Geceliklerin elbise modeli de mevcuttur. Diz altı V yakalı ve askılı modelde elbise geceliklerini de giyebilirsiniz. Geceliklerin şort modelleri ister desenli, ister desensiz ya da çizgi film kahraman modelleri de bulunur.

gecelik-ve-pijama-arasindaki-farki-nedir

Bu yılda küçük benek desenindeki gecelikli elbiseler çok satıştadır. Çok satıldığı için de bazen stoklarda bile kalmıyor. Çünkü bu yıl yaz aylarında daha çok şort gecelik ve pjama yerine elbise tarzında gecelikler giyilmektedir. Pjamaların çoğu pjama değil de gecelik tercih etmektedir. Koyu mavi ve siyah saten gecelikleri görmenizi tavsiye ediyorum. Bayanlar bu model ve bu belirttiğimiz iki renk sayesinde vücutlarınızı daha iyi göstermiş olacaktır. Elbise geceliklerin çoğunda sabahlığı ile bulunmaktadır. Şort şeklinde gecelikler daha avantajlıdır. Çünkü içerisinde külodu, çorabı, sabahlığı ve elbisesi ile tam dört adettir. Gecelik ve pjama arasındaki farkı inceleyin ve sizlerin tarzına ve vücudunuzu öne çıkaracak olan modellerini giymenizi öneririm.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git