Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelin Aksesuarları

Gelin Aksesuarları
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Gelin Aksesuarları

Gelinliğinize şıklık katacak en özel gelin aksesuarları ile sizler de kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz. Gelin aksesuarı seçiminde gelinliğinizin modelini ön plana almanız gerekmektedir: Böylelikle en doğru aksesuarı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Eğer kır düğünü yapmak isteyenlerdenseniz çiçekli gelin tacı modellerini tercih edebilirsiniz. Duru ve sadeliği seven bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan çiçekli gelin tacı modelleri aynı zaman da farklılık yaratmak isteyenler adına da oldukça idealdir.

Gelin Şapkası Modelleri

Marjinal formun ön plana çıkmasına kaynaklık eden 2015 gelin şapkası modelleri bu sezon da çok moda. Trend görünüm elde etmek isteyenlerin vazgeçilmezleri olacak gelin şapkası modellerini bukleli saçlar aracılığı ile destekleyebilirsiniz.

Gelin Tacı Modelleri

Eğer şık bir topuz yapmak isteyenlerdenseniz gelin tacı modellerini tercih edebilirsiniz. Zarif bir görünüm elde etmek isteyenler adına oldukça ideal olan gelin taçlarını sıkı atkuyruğu modelleri ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Büyük Taşlara Sahip Kolyeler

Eğer ihtişamlı görünmek isteyenlerdenseniz büyük taşlara sahip kolye aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Bu tarz kolyeleri straplez gelinlik modelleri aracılığı ile birlikte kombin ederek dekolte bölgesini kolaylıkla doldurabilirsiniz.

Gelin Çiçekleri

Zıt renklere ev sahipliği yapan gelin çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızın renk tonu gelin çiçeğiniz ile aynı olabilir. Bu planlama uyumun ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir. Gelin çiçeklerini inci aksesuarı ile taçlandırarak kusursuz görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Gelin Aksesuarları Resimler

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git