Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakkabısı
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

Gelin Ayakkabısı

Her kadının düğün için yapması gereken en zahmetli alışverişlerden biri de ayakkabı alışverişidir.Gelinlik,düğün salonu,saç vs. herşey halledildikten sonra,iki dakikada alıp çıkarın diye düşünülen ayakkabılar bazen son güne kadar alınamazlar.Bu konuda öncelikle kriterlerinizi belirlemenizi öneririm , ne istiyoruz? Topuk boyundan başlayalım , günlük hayatınızda ne kadar sıklıkla topuklu giydiğinizi düşünün ya da belki çok sık giymediğiniz halde çok başarılı bir topuklu ayakkabı giyicisisinizdir.Eğer topuklu ayakkabılar üzerinde bütün gece dans etmeyi gözünüz kesmiyorsa ya da nişanlınız yeterince uzun değilse  , ya düz taban ayakkabılara başvurabilirsiniz ya da az topuklu şık ayakkabılara.Düz tabanlar içinde yine iki seçeneğiniz var ; şık tasarımlı taşlı ,dantelli tasarlanmış converse tarzı ayakkabılar ya da her gecenin gündüzün kurtarıcısı babetler,Bugünlerde bir çok firma ve tasarımcı bu tarz düz tabanlı ayakkabıları düğünler için süslemektedir.Yani düz taban giydiniz diye şıklığınızdan ödün vereceksiniz diye birşey yok.

Eğer seçiminiz topukludan yana ise o zaman çok şanslısınız çünkü artık o demeode tek tip beyaz krem ayakkabılardan kurtulduk.Şimdilerde vitrinlerde rengarenk çeşit çeşit ayakkabılar görüyorum illede beyaz giymek zorunda değilsiniz.El çiçeğinizle kombine edebileceğiniz cırtlak renkli bir çift ayakkabı harika olabilir.Bu kadar abartıdan hoşlanmıyorum diyenler için ısrarla düz beyaz ayakkabıları önermiyorum.Sade ve şık dantelli,boncuklu ya da kurdelalı ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Herşeye rağmen o gecenin yıldızı sizsiniz ve herşey sizin gönlünüze göre olmalıdır tek yapmanız gereken kendinizi iyi tanımak ve ne istediğinizi bilmek.

Gelin Ayakkabısı Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git