Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelinlik Abiye Modelleri

Gelinlik Abiye Modelleri
14 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

Gelinlik Abiye Modelleri

gelinlik-abiye-modelleri-pudra

Abiye modelleri arasında yer alan gelinlik model abiyeler her daim güzel ve şık olmayı başarıyor. Moda tasarımcıları bu konuda titizlikle çalışıyor nişan ve özel gecelerde sizi bir prenses kadar güzel olmanıza katkıda bulunuyor. Böylece kişi gelinlik abiye tercih ederken o günün hayalini kuruyor ve heyecanlanıyor. Eğer aklınızda bir gelinlik abiye modeli mevcut ise öncelikle beden ve renk seçiminde dikkatli olunuz. Size yakışmadığını düşündüğünüz gelinlik Abiyeyi sırf para farkı ve markasına aldanmayın. Burada önemli olan abiye gelinliğin sizi tamamlama şeklidir.Eğer istediğiniz ölçülerde değil ise ve zevkinize ters düşüyor ise bu durum karşısında bir takım pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durumları yaşamamak için bir moda evine gidin ve bedeninize uygun tasarımı isteyin.

gelinlik-abiye-modelleri-balik

Üstelik birçok moda evinde en çok ön planda olan gelinlik abiye modelleri mevcuttur. Bu konuda zorluk çekeceğinizi kesinlikle düşünmüyoruz. Peki, 2017 yılına özel yeni model gelinlik abiye modelleri neler merak ediyor musunuz? Bizlerde sizin merakınızı azaltmak bu konu hakkında yeterli ve etkili bilgiyi sizlere sunmak isteriz. O halde bakalım bu sene en çok tutan gelinlik abiyeler neler hep birlikte aydınlanalım. 2017 Gelinlik Abiye Modelleri Yaşam tarz stil ve günün konusu moda denince akla er zaman son popüler giyimler ve yeni trend gelinlikler gelir.

gelinlik-abiye-modelleri-kuyruklu

Özellikle evlenmeye hazırlık yapan gelin adayları bu konuda oldukça aceleci ve heyecanlıdırlar. Bu onların doğasında var olan tatlı bir istektir. Ve o anın en güzel şekilde resimlenmesini arzu ederler. Bu nedenle bizde sizler için yeni tasarımlar hakkında modelleri derledik. Bakalım bunlar neler? Straplez dantel gelinlik abiye modellerinde her tene her bedene yakışacak bir kesim mevcuttur. Özellikle kumaş dokuması ve kesim stili bir sanat eserini andıran bu modelleri hem gelinlik hem de abiye gelinlik olarak fazlası ile tüketilmektedir. Neredeyse her sene yok satan bu modellerin içinde peri kızını andırmanız an meselesidir.

gelinlik-abiye-modelleri-kabarik

Balo gecelerine en yakışan model olarak bilinen abiye gelinliklerde bu sene en çok göz kamaştıran bir diğer gelinlik model ise askılı balo kıyafetleridir. Balo kıyafeti ve gelinlik arasında yer alan o muazzam duruş sizi adeta büyüleyecektir. Bununla beraber baloya uygun bir diğer modeller ise saten balo, kısa model balo gelinlik abiye modelleri ve her renk ve bedene uygun desenler ile sizleri en şık olmaya davet edecek. Sizlerde bu güzelliklerden yararlanabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git