Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelinlik Gecelik ve Pijama Modelleri

Gelinlik Gecelik ve Pijama Modelleri
1 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Gelinlik Gecelik ve Pijama Modelleri

 

gelinlik-gecelik-pjama

Şüphesiz ki düğün gecesi kadınların hayal ettikleri bir gecedir. Daha çocukluktan itibaren bu bilinç altına işlenir. Genç kızlık dönemine gelince de daha artan bir istekle genç kızlarımız bu isteklerini yerine getirecek zamanı hayal ederler ve giyecekleri gelinliğe kadar her detayı düşünürler. Beyazın saflığının ve sadeliğinin büyüsünde adeta kendini kaybeden genç kızlarımız için düğün günü giyecekleri gelinlik de ayrıca önem arz etmektedir bunun için. Gelinlik firmaları da genç kızların bu hayallerini karşılamak adına oldukça güzel modeller piyasaya sürmektedir. Gelinlik gecelik ve pijama modelleriyle düğün sektöründe işlev gösteren bu firmalar adeta birbirleriyle yarış içine girmiştir.

gelinlik-gecelik-pjama-modelleri-modasi

Evlenecek olan genç kızlarımızın düğün günü muhteşem görünmek için dikkat edecekleri hususlar mevcuttur elbette ki . Bu huşuların başında vücut tipi gelmektedir. Vücut tipine göre gelinliği seçmek , vücudun güzel olan yerlerini ön plana çıkarmak hayal edilen güzelliğe ulaşmakta bir basamaktır. Dört çeşit vücut tipi mevcuttur genel olarak . Kum saati vücut tipi en şanslı olan vücut tipidir şüphesiz. Neredeyse bütün gelinlik modelleri yakışır diyebiliriz bu vücut tipine. Ama özellikle balık modeli adeta bu vücutlar için yapılmıştır. Eğer kum saati vücut tipindeyseniz bu gelinlik modelini seçmeniz sizi hayal ettiğiniz güzelliğe ulaştırabilir.

gelinlik-gecelik-pjama-modellerinden

Gelinlik gecelik ve pijama modellerini seçerken dikkate alacağınız bir diğer vücut tipi de armut vücut tipidir. Bu vücut tipinde olan genç kızlar ince bele sahiptir , geniş kalçaları vardır. Onun için bu tip vücutta ki genç kızlar bel tarafını vurgulayan kesimde ki modelleri tercih edebilir. Özellikle prenses kesim modeller onlara çok yakışacaktır. A kesim model gelinlik ve yaka da kayık yaka modeli de onları güzel gösterecek tercihler arasındadır. Dikdörtgen vücut tipinde kişiler dar kalçalara , geniş omuzlara, orta veya küçük göğüslere sahiptir. Bunlara düz kesim gelinlik modelleri uygun olacaktır. Özellikle bu kişiler de omuz ve sırt kısımlarını ortaya çıkarmak onları oldukça güzel gösterecektir. Bacaklar da ortaya çıkarılarak muhteşem bir görüntü sağlamak mümkündür.

gelinlik-pjama-modeli

En son olarak bahsedeceğimiz vücut tipi elma şekline benzeyen vücut tipidir. Bu vücut tipine sahip kişilerin vücut özelliklerine değinecek olursak bunlar kalın belli ve düz kalçalılardır. Bacakları güzeldir. Bu genç kızlarımız güzel bacaklarını ortaya çıkaracak modeller tercih edebilirler. V yaka düz ve A kesim modeller oldukça yakışacaktır. Gelinlik gecelik ve pijama modelleri artık her kesime ve her zevke hitap edecek şekilde çeşitlilik kazanmıştır. Bu ürün çeşitliliği içi de gecelik ve pijama olarak da oldukça güzel ve farklı seçenekler bulmak mümkündür günümüzde..

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git