Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
14 Kasım 2017 tarihinde eklendi,

Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Bayanların  gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler her dikim gelinlik ve gelinlik dikim kesimlerinin her biri farklı olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Şimdi öncelikle sizlere A kesim gelinliklerden anlatmaya başlamak istiyorum. A kesim gelinlikler genellikle bayanların üst kısmını sarar ve bayanların göğüslerini de toparlamaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ancak belden aşağıya doğru A şekilde kesimdir. Buna A kesim gelinlik dikimi adı verilir. A kesim gelinlikler çok rahat ve kullanışı da oldukça kolaydır. Aynı zaman da rahatlıkla da her bedenin bulabileceksiniz. Kısa boylu bayanlara da şiddetli tavsiye ediyorum. Çünkü A kesim gelinlikler kısa boylu bayanların bacak boylarını daha uzun göstermektedir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. A kesim gelinlik modellerinin diğer adı da prenses dikimi gelinliktir. Bu model gelinlikler belden aşağı etek şeklinde görülmektedir. Bu gelinlik modeli de en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız.

gelinlik-seciminde-dikkat-edilmesi-gerekenler-hakkinda

Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler; A kesim gelinlikler bayanları cezbetmektedir. Hatta tüm vücut tipli bayanlara da A kesim gelinlikler yakışmaktadır. İdeal olan vücut tipleri ise orta boy ve minyon tipli bayanlardır. A kesim gelinlik modelleri şunlardır. Kuyruklu gelinlikler, askılı gelinlikler, sırt ve göğüs dekolteli gelinlikler ve uzun kollu gelinliklerdir. A kesim gelinlikler genellikle saten, dantel ve tül kumaşlardan meydana gelmektedir. A kesim gelinlikler daha çok şık mekanlarda giyilmesi uygun görülür. Yani kır düğünü, şık otel düğünleri ve davet alanları gibi yerlerde giyilmesi önerilmektedir. Gelinlik deyince akla kabartmalı gelinlikler gelir. Çünkü gelinlikler kabartmalı olmalıdır. Ama bazı bayanlar kabartmalı gelinliklerden hoşlanmaz ve balık etek ya da daha sade yani sönük bir gelinlik modeli giymek isterler.

gelinlik-seciminde-dikkat-edilmesi-gerekenler-nedir

Bu yeni sezonda kaburga model gelinliklerde vardır. Kaburga gelinlik modelini henüz görmediyseniz bu siteden inceleyebilirsiniz. Her yeni sezonda gelinlik modelleri ortaya çıkmaktadır ve tabi bayanlarında merak konusu olmaktadır. Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler; Sezon modellerinde bu yıl kaburga model gelinlikler oldukça konuşulacak gibi görünüyor. Kburga gelinlik modeli adeta yelpaze gibi olmaktadır. Hem geniş olması ile de çok romantik olan bir gelinlik modelidir. Tesettürlü bayanlar için de uygun kaburga model gelinlikler vardır. Dilerseniz sitemizde inceleyebilirsiniz. Çok hoş ve her bayanın da kesinlikle tarzına yakın bir gelinlik modelidir. Kaburga model gelinliklerin kumaşları bol olmaktadır. Taş işlemeli ve güpürlü ile bu gelinliğe her bayan sahip olmak isteyecektir. Kaburga gelinlik modelinde duvak seçerken de bol ve kısa duvak modelleri daha çok ön planda olmaktadır. Aynı zamanda da daha kullanışlı ve daha çok tercih edilen olmuştur. Duvağı kısa ve bol ama taş işlemeleri ile kaplıdır. Bu yıl çok geniş ve bir kitleye kadar kaburga modeli ulaşmıştır. Genellikle gelinlikler beyaz olmakta ama kaburga model gelinlikler bu yıl kırık beyaz ve krem rengi ile karşılaşabilirsiniz. Bence bu renkleri de denemelisiniz.

gelinlik-seciminde-dikkat-edilmesi-gerekenlerden

Bu yıl yetmişli yıllarda favori olan kesim elbiseler çok moda olacaktır. Kaçırmamanızı öneririm. Yoksa çok üzüleceksiniz. Efsane kesimi ile harika bir görüntü oluşturur ve detayları ile de acayip göz alıcıdır. Eğlenceli mekanlara ve özel mekanlara bu elbiseler ile uyum sağlayabileceksiniz. Bu elbise aynı zaman da karın ve bel bölgesini de gizlemektedir. Elbise kesiminden dolayı bayanları zayıf göstermektedir. Adeta bayanların üzerine sihirli değnek değmektedir. Uzun elbise modası yaz sezonunda itibaren damgasını vurmuştur. Çünkü uzun elbiseler bayanların adeta bir kurtarıcısıdır. Uzun elbiselerde moda deatları daha çoktur. Tek omuzlu modeller fır, fır desenli ve buna benzer daha bir çok uzun elbise modası bulunmaktadır. Uzun elbiseler ve çeşit, çeşit desenler ile her bayanın vücut ölçüsüne de uygun olmaktadır. Dantel desenli elbiseler bayanları prenses gibi göstermekte ve her özel mekanlarda da şıklığınıza şıklık katacaktır. Gübürlü elbiseler gün geçtikçe bayanların tümüne ulaşmaktadır. Gübürlü elbiseler çapraz işlemeli olduğundan dolayı çok daha farklı bir görünüm elde edeceksiniz. Ama daha çok bu model işlemeler uzun elbiseler de bulunmaktadır. Fiyatı ise dört yüz kırk liradan itibaren başlamaktadır.

gelinlik-seciminde-dikkat-edilmesi-gerekenler

Gerçek taşlı işlemeler olduğu için ve elbise dikimleri de her bedenler için dikildiği için biraz daha yüksek fiyattadır. Model kesimleri bile harikadır. Ayrıca uzun elbiseler bayanların basenlerini de gizlemektedir. Uzun elbiseler straplez modelde olsa bile bayanların basenleri ve kalçasını gizlemeye yardımcı olmaktadır. Omuzu geniş olmayan bayanlar straplez elbiseleri rahat giyebilecek vücut ölçülerindendir. Bu saydığımız tüm elbiseler en popüler elbise modellerinden olmaktadır. Dantelli elbiseler ve dikimli dantelli elbiseleri geçen yıldan itibaren damgasını vurmuş ve hala da modasını korumaya devam etmektedir. Dantelli elbiseler her zaman özel mekanlar için bayanların aklının bir köşesinde bulunmaktadır. Detaylı elbiseler dikkat çeken ve özel mekanlar için de çok özeldir. Bu da hep aklınızda bulunsun. Dantel elbise modeli bayanlar şık, romantik ve çekici göstermektedir. Özel dantel dilim elbiseleri her yıl devam etmekte ve özel olarak da diktirmek isteyen bayanlar da vardır. Dantelli elbise modelleri de özel elbiseler için bazen bayanların kurtarıcısı olmaktadır. Dantel elbiseler her yaz ve kış mevsiminde kullanılmış rahat olmaktadır. Özel mekanlarda uygun elbiseler arayış içerisindeyseniz her zaman sitemizde yardımcı olacaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git