Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gelinlik ve Elbise Modelleri

Gelinlik ve Elbise Modelleri
12 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Gelinlik ve Elbise Modelleri

 

gelinlik-ve-elbise-modelleri-sade

Gelinlik ve elbise modelleri denince akla uçsuz bucaksız modeller gelmektedir. Ama insanların tarz ve istekleri farklı olduğu için herkesin de aklına farklı şeyler gelmektedir dolayısıyla. İşte bu tarz ve isteklerin farklı olmasından dolayıdır ki birçok çeşitte giysi, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar üretilmektedir. Gelinlik ve elbise modellerinden bahsedecek olursak da bazı ayrıntılara girmemiz sizler için daha faydalı olacaktır. Şimdi gelin bunlara bir göz atalım.. Gelinlikler şüphesiz çoğu genç kızın hayal ettiği ve hayatından giyeceği belki de en güzel giysisidir. Hatta bazıları çok erken yaştan itibaren bunun hayalini kurar .

gelinlik-ve-elbise-modelleri-mini

Yani kısaca gelinlikler genç kızlar için kesinlikle güzel olmalı ve düğünde göz kamaştırmalıdırlar gelinlikleriyle. Bunu gerçekleştirmek için ise kendilerinin bütün özelliklerini bilip kendinin farkında olup ona göre bir seçim yapılmalıdır. Bunda en önemli etken de vücut tipidir. Vücut tipinizi bilir ve ona göre bir seçim yaparsanız düğününüzde muhteşem görünmemek için hiçbir sebebiniz kalmayacaktır. Vücut tipi haricinde tarzınız da burada bir nebze önemlidir elbette ki. Çünkü tarzınıza uygun seçeceğiniz gelinliğiniz sizinle daha çok bütünleşecek ve daha da muhteşem görüneceksiniz düğün gününüzde.

gelinlik-ve-elbise-modelleri-islemeli

Gelinlik ve elbise modellerinde genel olarak dikkat edilmesi gereken bir husustur vücut tipi. Gelinlik harici günlük yaşantınızda da vücut tipine göre giyinmek var olan kusurlarınızı gizleyebilir ve sizi olduğunuzdan daha düzgün vücutlu gösterebilir. Tam tersi olarak vücut tipine göre giyinmediğinizde ise güzel olan bir yeri daha kötü gösterme durumu bile var olabiliyor çoğu zaman ve belki küçük kusur olarak tabir edilebilecek bir yeri olduğundan daha kötü gösterme ihtimali ortaya çıkıyor. Elbise modellerinden bahsedecek olursak ta şunları söyleyebiliriz. Elbiseler diğer kıyafetlere göre kurtarıcı parçalardır aslında. Vücuda oturmayan salaş tarzda bir elbise modeli tercih ettiğinizde vücudunuzda ki çoğu kusur görünmez hale gelecektir.

gelinlik-ve-elbise-modelleri-dantelli

Özellikle özel davetlerde düğün nişan gibi etkinliklerde de ilk tercih edilen elbiselerdir. Çünkü elbiseler zarif ve asil duruşlarıyla kişinin güzelliğine güzellik katmaktadırlar. Elbiseye eklenecek bacak tarafında boydan boya uzanan bir yırtmaçla gecenin yıldızı bile olabilirsiniz. Bacak dekoltesi tercih etmeyenler için ise sırt dekoltesinin benzersiz bir hava kattığını söylemeliyiz. Onun haricinde göğüs dekoltesi de bir diğer elbiseye heyecan katacak unsurlardır. Kısa elbise modellerini tercih edecek kadınlar için ise vücudu saran kıyafetlerin oldukça göz alıcı göstereceğini söyleyebiliriz. Daha salaş bir elbise ise sizlere şirinlik katacaktır.

Gelinlik ve Elbise Modelleri Resimleri

gelinlik-ve-elbise-modellerigelinlik-ve-elbise-modelleri-gelinlik-ve-elbise-modelleri-2018gelinlik-ve-elbise-modelleri-balik

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git