Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Genç Tesettür Kombinleri 2020

Genç Tesettür Kombinleri 2020
3 Haziran 2020 tarihinde eklendi,

Bu yazımızda siz gençler çok değerli ipuçları vereceğiz, genç tesetttür kombinleri nasıl yapılmalı, nasıl oluşturulmalı hakkında çok faydalı bir yazı olacak. Öncelikle mevcut bir tarzınız varsa, yazı içerisinde ki püf noktalar ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Fakat ilk defa bir stil oluşturmak istiyorsanız eğer tam olarak doğru yerdesiniz.

Bize en çok gelen sorular arasında bu parça şu parça ile nasıl kombinlenir, bunun üstüne ne giyilir şeklinde oluyor. Fakat bildiğiniz üzere konu moda olunca bir genelleme yapmak mümkün değil fakat bu yazımızda genel noktaların hepsini ele aldık. Bu yazı sonunda tam anlamıyla olmasa da en azından bir tarz oluştururken, bir kombin yaparken neler göz önünde bulundurulmalı, dolapta neler bulunmalı gibi sorular hakkında fikir sahibi olacaksınız.

tesettür genç kombin Genç Tesettür Kombinleri tesettür genç kombin nasıl oluşturulur

Tesettürlü Genç Kızlar Nasıl Giyinmeli

 

Çok genel bir başlık olsa da hepinizi kapsayan bir mini rehber yaptık ve bunları aşağıda cümleler halinde sıraladık. Genç tesettür kombinleri oluşturulurken nelere dikkat edilmeli, neler kullanmalı, aksesuar seçimi nasıl olmalı aşağıda görebilirsiniz.

 

  • Şal bağladığınız stil çok özgün olsun, 2 adet farklı şal bağlama modeli öğrenin ve bu modelleri sürekli kullanın. İnsanlarda şal modelinizle yer edinin, bu çok güzel bir ilk etkileşimdir. Aşağıda youtube kanalımızda bir örnek verilmiştir. Bu örnek gibi farklı şal bağlama türleri bulabilirsiniz. Aslında kombinden ziyade en önemli husus budur.

 

 

  • Boyunuz kısa ise mutlaka uzun etekler tercih edin, belden aşağı süzülen bu etekler sizi daha uzun boylu gösterir. Pileli ve kalem etekler 2020 yılında çok moda olan modeller, bu modeller mutlaka dolabınızda bulunsun.

 

  • Eğer sevdiğiniz bir renk yoksa, kendinize herhangi bir rengi yakıştıramayanlardansanız o zaman mutlaka dolabınızda siyah ve beyaz renklerde alt ve üst bulundurun. Kararsız kaldığınız günlerde size hızır gibi yetişir, siyah beyaz renkler hiçbir ten renginde sırıtmazlar.

 

  • Gözlük seçimi gerçekten çok önemli her gözlük her insana yakışmayabilir, gözlüğü kesinlikle internetten almanız önerilmez, şal bağlama modelinizi seçip bir optikçide kesinlikle deneyin. Size özgü gözlüğü edinebilirsiniz.

 

  • Aksesuar tercihiniz kombinlerinizin daha gösterişli yapar, kolye, künye yada saat tercihleriniz sizi daha şık gösterecektir.

 

  • Dolabınız mutlaka nude renklerden oluşan şal modelleri bulunsun.

 

Son olarak aşağıda verdiğimiz siteden tüm kombin içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Farklı kombin içeriklerimizde kendinize has stili edinebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz örnek görsellerin yanı sıra bir çok farklı stil çeşiti bulunmaktadır.

 

Kaynak: https://www.tesetturgiyim.org/category/kombin/

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git