Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Genç Tesettür Modası

Genç Tesettür Modası
26 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Genç Tesettür Modası

Kapalı giyimin vazgeçilmez parçalarını ele alan tesettür giyimler son zamanlar çok fazla rağbet görmektedir. Bu nedenle, her yaşa ve vücut tipine uygun tesettür giyim bulma olanağınız oldukça yüksektir.
desenli-trend-genc-model
Tesettür giyimde en çok dikkatleri çeken genç tesettür giyimdir. Burada çılgın bir stil, canlı bir renk kuşağı saklıdır. Gençlerin giymeye doyamadıkları birbirinden şık tasarım modelleri, kesim modelleri ile de fark yaratmaya yetiyor.

Genç tesettürlülerin en büyük şansları yaş ve vücut tiplerine en yakışan giyimleri alabilmek ve giyerken bu konu hakkında kesinlikle sıkıntı yaşamamalarıdır. Genç tesettürlülerin en çok dikkat etmesi gereken konulardan birisi vücut tipleridir.

Onlar eğer kilosuna, boyuna hitap edecek güzellileri tercih ederlerse alacakları her tesettürlü giyim modellerinde en güzel kombinleri de yakalayacaklardır. Genç tesettür modasında gençlerin seçeceği yeni tasarım kıyafetlerde değişik desen ve canlı renkler en çok satılan ürünler kategorisinde yer alıyor.

Genç tesettür modasında en çok dikkat edilecek kısımlardan birisi ise fazla kilolardır. Fazla kilolular güzel giyinemez onlara hiçbir şey yakışmaz diye bir şey yoktur.

Burada mantığı çalıştırmak gerekir. Kiloyu gizleyecek kıyafetleri seçmek ve rengini kiloya göre ayarlamayı bilmek çok önemlidir. Örneğin birçok uzman tasarımcılar siyah ve koyu renk türlerinin kiloda son derece gizleme olduğunu beyan etmektedirler.
tesettur-genc
Bu nedenle, kilolu bayanlar, bu koyu renkleri giyerlerse genç olmalarına rağmen kilolu görünme derdinden bir nebzede olsa arınacaklardır. Bu onlar için son derece başarılı bir gelişmedir. Bunu harekete geçirmek daha dinamik görünmeyi hedeflemek gerekir.Tarz-tesettur-genc-kombin

Kış aylarında çok fazla kaba model giyinmek yaşınızı daha yaşlı göstermeye yetecektir.

Bu nedenle içi sıcak olan polar giyimleri tercih edin. Tesettür giyimde ,giyimin dış yapısı ise ince görüntüyü ele almalıdır. Yazın ise giyeceğiniz gömlek ve eteklerde, diğer elbise ve ya tunik kombinlerinde ipeksi, saten kıyafetlere daha zarif ve hoş durmanıza katkıda bulunacaktır.

Abartılı, fazlaca dantel ve ya güpürlü tesettür elbiselerinden kesinlikle kaçınmanız gerekir. Bu modeller sizi yaşınızdan büyük gösterecektir. Daha sade ve koyu renk elbise modelleri yaşınıza uygun stili ortaya serecektir.

Bunun için genç tesettür modelini yakalamak ve en güzel görselliği ele almak istiyorsanız yapmanız gereken seçim konusunda daha titiz davranmanızdır. Çok fazla abartı ve makyaj sizin doğal görüntünüz öldürecektir.

Özellikle resmi kıyafetlerde çok ağır renkler tercih edilmemeli biraz daha canlı, insanın içini kıpır kıpır eden modeller seçilmelidir. Genç tesettür modasını yakından takip ederek 2017 sezon yeni tesettür modelleri ile tanışabilirsiniz.

Genç Tesettür Modası Resimleri
tesettur-genc-kombin

tesettur-genc-kombini

tesettur-genc-kombinleri

tesettur-genc-model

tesettur-genc-modeli

tesettur-genc-modeli-trend

tesettur-genc-modelleri

tesettur-kombin

tesettur-model

Trend-genc-tesettur-model

trend-tarz-genc-model-kombin

Trend-tesettur-genc-model

loading...

Etiketler:

Genç Tesettür Modası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Rukiye diyor ki:

    Elbise begendim almak istiyorum ama fiyatlarini göremiyorum bi yardimci olur musunuz lutfen

Sayfa başına git