Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gri Renkte Tesettür Kombinleri

Gri Renkte Tesettür Kombinleri
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

Gri Renkte Tesettür Kombinleri

Özellikle kış aylarında kullanılan bir renk olmasıyla ön plana çıkan gri rengini kullanarak hangi tesettür kombinlerini oluşturabileceğimize bir bakalım istiyoruz. Bunun için öncelikle sizlere gri renginin simgelediği anlamlardan söz edelim. Alçak gönüllülük ve ciddiyet simgesi olarak tercih edebileceğiniz bu rengi kullanarak oluşturacağınız kombinlerde hangi renklerin kullanılacağını yazımızda bulabileceksiniz.GRİ TESETTÜR KOMBİNLERİNDE 3 RENKGri ile tesettür kombinleri oluştururken en az üç rengin olması dikkatlerden kaçmamaktadır. Ne çok abartarak, ne de eksik bırakarak kullanılacak olan gri tesettür kombin parçaları arasında kış aylarına özel mont, kaban, kaşe ve desenli ceketler bulunmaktadır. Genellikle siyah veya beyaz renkleriyle kullanılmakta olan gri için bir de kombininizi renklendirecek bir rengi seçmeniz ve aksesuarlarınızı da buna göre tamamlamanız gerekir.
Gri-tesettür-kombin
GRİ TESETTÜR KOMBİNLERİNDE AKSESUAR RENKLERİGri ve siyah karışımı özgürce kullanılan desenden oluşan bir eteğin üzerine beyaz bir gömleği kullanarak muhteşem bir uyum elde edebilirsiniz. Ceket olarak V yakalı gri kısa bir ürünü seçtikten sonra ise aksesuar seçimlerinizde çanta veya şalları daha farklı bir renkte kullanmanız gerekir. Bu renkler arasında mor, bordo veya pembe gibi koyu ve mat tonlar yer almalıdır. Saat takı veya ayakkabılarınızda ise siyahtan vazgeçmemeli ve gri ile oluşturulacak muhteşem tesettür kombinleri için eksik yanlarınızı tamamlayabilirsiniz.GRİ TESETTÜR KOMBİNLERİNDE FARKLI RENK UYUMLARIHavaların ısınması ile birlikte yumuşatmak istediğiniz havalarda ise griyi kullanabileceğiniz en iyi renkler, pembe ve pudra renklerinden oluşan kombinlerdir.Bu renkleri aksesuarlarda veya giysi kombinlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pembe çanta veya ayakkabı, gri ayakkabı ya da pudra tonlarında bir şal, gri tesettür kombinlerinizi oluştururken işinize yarayacak olan parçalardandır.Aynı zamanda açık renkler kullanılarak oluşturulan dantelli veya püskül detaylar da gri kombinlerinizin olmazsa olmaz dokunuşlarındandır.GRİ TESETTÜR KOMBİNLERİNDE ANVELOP ETEKAnvelop etekleri, gri kombinlerde bu renkte kullanılarak ayak bileğinin hemen üzerinde bitmektedir. Ön kısmındaki bu detay sayesinde gözlere hoş görünmekte olan gri anvelop etek kombinlerini tamamlayacak ayakkabılar bilekten bağlamalı ve siyah renkte olanlarıdır. Üzerine yine siyah bir bluz ile birlikte elinizde tutacağınız küçük boylu bir siyah çanta muhteşem bir uyumu sağlayacaktır. Çantaların genellikle zarf şeklinde olanları seçilmektedir. Eğer gri tercihini üst kombin parçasından yana yapmışsanız bu durumda çantaların da siyaha çalması önemli bir noktadır. Gördüğünüz gibi gri tesettür kombinlerinde beyazlar ve siyahlar ayrılmaz tesettür kombini renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gri Renkte Tesettür Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git