Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Mucizesi

Gülüş Tasarımı Mucizesi
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Gülüş Tasarımı Mucizesi

 

 

gulus-tasariminin-mucizeleri

Estetik diş hekimliğinde sadece önemli olan beyaz ve düzgün dişler değildir. Malumunuz odur ki her bireyin kendine has bir gülüş tarzı vardır. Ve bu tarzı bozmadan bir diş hekimi iyi bir gülüş için tasarlamalar yapar. Lamine diş, implant, diş beyazlatma, porselen ortodonti v.b.yöntemlerle hasta üzerinde bir gülüş tasarımı nedir yapmak adına adımlardan bahsetmek gerekiyor. Tabi ki bu noktada diş hekimi tecrübesinin de önemi büyüktür. Bir diş hekimi teknik becerilerinin yanı sıra yaratıcılık adına da yetenekleri olandır. Bu iki nokta birleştiğinde tasarım ortaya çıkar. Gülüş Tasarımı mucizesi en yalın haliyle gülerken mutlu ve rahat değilseniz bu tasarımla tanışmanın vakti gelmiştir. Gülerken dişlerinizi saklayıp hatta hatta ağzınızı kapatıyorsanız, resim çektirmekten kaçıyorsanız, diş etleriniz dudağınızdan fırlıyor görüntüsü varsa,dişlerin sarılığından şikayetçi iseniz, şekil bozuklukları her aynaya baktığınızda gözünüze çarpıyorsa, mesela öndeki iki diş arasındaki boşluk sizi son günlerde çıldırıyorsa, kırılmış bir dişin verdiği çirkin görüntü ile savaşıyorsanız bir estetik diş hekimi ile tanışmanızın vakti gelmiş de geçiyor bile.

gulus-tasarimi-mucizesi

Gülüş tasarımın dört dörtlük olması adına tasarlama adımı çok önemlidir. Yüzün şekli ile işe başlanır. Yüz hatlarına uygun bir diş görünümü elde edilir. Şayet dişetlerinde problem varsa giderilir. Temizlik, beyazlatma durumları sonrasında oluşan sanatsal başarıya gülüş tasarımı denir. Erkeklere ve kadınlara diş tasarımı yapılırken farklı uygulamalar yapılır, bunun sebebi dişlerin belirginlik durumudur. İsteyen herkes bunu yaptırabilir, önemli olan seçilen hekimle olan iletişiminiz ve hekiminizin bu konudaki hassas bakış açısıdır. Karşınızdaki insanı etkilemenin en güzel yolu gülümsemenizdir. Eğer sizde güler yüzlü ve sürekli gülen bir kişi iseniz hem karşınızdaki insanlarda da güler yüz istersiniz hem de gülüşünüzün güzel görünmesini istersiniz.

gulus-tasarimi-mucizeleri

Herkes güzel gülümser ama bazıları daha güzel gülümser. Yüzünüzün en güzel göründüğü an gülümsediğiniz andır. Gülümsemek ile ilgili ne kadar çok güzel şey var değil mi? Sizlerde gülüşünüz ile çevrenizdeki insanları etkilemek istemez misiniz? O zaman için uzman ellerden gülüş tasarımı için hazır olun. Evet gülümsemeye önem veren ve hayatının her alanında gülümseyen insanlar için özel gülüş tasarımı yapıyoruz. Gülüş Tasarımı mucizesinin olduğunu merak ediyorsunuz değil mi? Evet gülmek güzeldir ama ya siz gülerken dişleriniz kötü görünüyorsa… İşte o zaman gülerken sürekli ağzınızı kapatarak hoş olmayan bir görüntü ile baş başa kalıyorsunuz. Rahatça konuşamıyorsunuz çünkü dişleriniz yüzünden hoş bir görüntü oluşmadığını biliyorsunuz.

gulus-tasarimi

Dişler yapı olarak birbiri ile uyumlu olarak dizilmiştir. Fakat genetik yapı ve doğru olmayan bir bakım ile dişlerimizin kötü görünmesine neden olabiliyoruz. Kötü göründüğü gibi sağlık açısından da sorun olabiliyor. İnsanlar ile iç içe bir mesleğe sahipseniz bakımlı olmak zorundasınız. Yüz yüze görüşmeler yapıyorsanız gülüşleriniz güzel görünmeli. İşte gülüşümüzün güzel görünmesi için uzman ellerden Gülüş Tasarımı mucizesi ile desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir gülüş tasarımı hazırlayarak dışarı çıktığınızda, arkadaşlarınız ile buluştuğunuzda veya iş yerinizde rahatlıkla gülümsemenizi sağlıyor.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git