Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Günlük Kombinler

Günlük Kombinler
11 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Günlük Kombinler

 

gunluk-kombinler

Günlük giyecek modası denince akla genel olarak daha rahat kıyafetler gelmektedir. Bunlar arasında kot pantolonlar en çok tercih edilen kıyafetlerdir. Kız erkek yaşlı genç demeden herkesin üzerinde görebileceğimiz kot pantolonları adeta kurtarıcı parçalardır. Gündüz rahat bir ayakkabıyla işinize giderken geceye kot pantolonun altına giyeceğiniz bir topuklu ayakkabıyla devam edebilirsiniz şıklığınızdan ödün vermeden. Ne kadar kadınlar arasında da yaygın olsa da erkeklerin üzerlerinden çıkarmadıklarını da söylemek gerekir. Kot pantolonları kadar kumaş pantolonlar da oldukça fazla kullanılan parçalardır . Ama kumaş pantolonlarını erkekler bariz şekilde daha çok tercih ederler.

gunluk-kombinler-tesetturde

Özellikle takım elbise giymeyi tercih eden erkekler doğal olarak sürekli kumaş pantolon içindedirler. Kumaş pantolonlar da oldukça rahat parçalardır fakat dezavantajı olarak herhangi bir yanlış harekette kolayca yırtılabildiklerini söylemek doğru olacaktır. Kot pantolonlar bu konuda oldukça dayanıklıdırlar fakat uzun süreli kullanım da tabi ki onların da ömrünün son bulduğu bilinen bir gerçektir her giyside olduğu gibi. Erkekler için pantolondan başka seçenek yoktur fakat kadınlar için durum böyle değildir. Kadınların elbise ve etek gibi tercihleri de mevcuttur.

gunluk-kombinler-yazlik

Günlük kombinler oluştururken alt kısımda tercih edilen parçalar bu şekilde. Üst kısımda ise tişört, gömlek, ceket, yelek , hırka, kazak gibi daha sayamayacağımız birçok model mevcuttur. Erkeklerde durum yine sınırlıyken kızlarda elbette ki çeşitlilik fazladır. Erkekler gömlek, tişört, yelek , hırka, swetşört gibi parçaları rahatlıkla tercih edebilirler. Günlük kombinler oluştururken erkekler yazları kot pantolon üstüne bir tişörtle gayet rahat ve şık olabilmektedirler. Yazın sıcağın fazla olduğu zamanlar da ise kot pantolonun yakacağını söylemek gerek. Böyle zamanlarda kumaş veya keten pantolonlar oldukça serin tutarak rahat ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlarlar. Üst kısımda ise tişört yerine kısa kol gömlekler de tercih edilebilir. Erkekler için çok şık gömlekler mevcuttur.

gunluk-kombinler-spor

Kış aylarında ise seçenekler çoğalır. Kot pantolonlar bu zamanlarda güvenle giyilebilir. Üst kısımda ise kazaklar kış için daha idealdir. Dış giyim için ise kabanlar, şişme montlar kullanılabilir. Erkeklerde tunik boy kabanlar özellikle çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Kadınlar için günlük kombinler oluştururken seçeneklerin çok fazla olmasından dolayı daha çok zorluk yaşanır. Karar verme aşaması zordur eğer ki kararsızsanız kabusa bile dönüşebilir gideceğiniz yere gitmemeyi bile düşünebilirsiniz. Evet işte ben öyleyim dediğinizi duyar gibiyim. Kombin oluştururken renklere dikkat etmek çok önemlidir. Renk haricinde giydiğiniz parçaların tarzı da birbirine uygun olmalı spor bir üst altına klasik bir etek veya pantolon giyilmemelidir.

Günlük Kombinler Resimleri

gunluk-kombinler-tesetturlugunluk-kombinler-rahatgunluk-kombinler-gunluk-kombinler-tesettur

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git