Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Güzellik Hakkında Her şey

Güzellik Hakkında Her şey
17 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Güzellik Hakkında Her şey

 

guzellik-hakkinda-her-sey-konusundan

Güzellik kavramı yüzyıllardır süregelen bir kavramdır ve bunun uğruna eski çağlarda kadınlar oldukça tehlikeli yollara bile başvurmuşlardır. Güzelliğin bu kadar değerli olduğu bir yerde buna ulaşmak için çeşitli yollara başvurmanın elbette ki haklılığı vardır. Güzelliğe ulaşmak için doğal yollar kullanılabildiği gibi şimdilerde oldukça gelişen tıpla birlikte estetik ameliyatları da epeyce revaçtadır. Bunda sosyal medyanın da etkisini yadsıyamayız elbette ki. Özellikle burun estetiğinin şu an sosyal medyada oldukça reklam yaptığını ve insanların da una akın ettiğini görebilmekteyiz. Bunda ki etken ülkemizde ki burun yapısının düzgün olmaması büyük öneme sahiptir. Ülkemizde ki burun yapısı daha çok kemerli ve ucu düşük burunlardır. Estetik ameliyatlarla ideale ulaşarak istekler yerine getirilebilmektedir.

guzellik-hakkinda-her-sey-konusu

Güzellik hakkında her şeyden bahsedecek olursak şunları da söylemek gerekir. Öncelikli olarak güzelliğin temelini temizlik oluşturur. Pis olan bir şeye güzel diyemeyiz. Onun için vücut ve cilt temizliğine dikkat etmeliyiz. Cildimiz bu konuda oldukça hassas olan bir bölgedir. Onun için temizliği günlük olarak mutlaka yapılmalıdır. Temizlik ve ardından tonikle cildimizi kirlerden arındırmalı ardından cilt tipine uygun bir kremle nemlendirmeyi unutmamalıyız. Cildinde sivilce siyah nokta gibi sorunları olanların temizlik konusuna daha da dikkat etmeleri gerekiyor çünkü bunlar ciltteki temizlenmeyen yağlardan oluşmaktadır. Ciltteki kıl köklerinden bakteriler aracılığıyla oluşturulan sivilceler cildin sürekli temizlenip bakterilerden arındırılmasıyla engel olunabilen sorunlardır. Antibakteriyel krem veya ürünler kullanılarak bu sorunun önüne kesinlikle geçebilirsiniz.

guzellik-hakkinda-hersey-dudak-dolgusu

Güzellik hakkında her şeyden bahsetmişken saçlardan da bahsetmemek olmaz elbette. Saçlar kadınlar için oldukça önemlidir ve güzelliğin önemli parçalarıdır. Her zaman parlak ve sağlıklı görünen saçlara sahip olamıyoruz maalesef . Ama doğru bakımla bunu sağlamak mümkün. Saçlar da cilt gibi bakım isteyen yerlerdir. Her gün şampuanla yıkamanın saça ihtiyacı olan yağı sağlanamadığı söyleniyor uzmanlarca. Onun için her gün olmasa da gün aşırı saçlarımızı yıkamalı ve bakımını yapmalıyız. Dökülen saçlara sahipseniz öncelikli olarak bir dermatoloğa görünmekle birlikte ilaç harici yalar ve vitamin destekleriyle saçlarınızı güçlendirebilir ve ona parlaklığını geri kazandırabilirsiniz.

guzellik-hakkinda-her-seyden

Saç modellerinden bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz. Eğer toplu saç düşünüyorsanız örgü saç modelleri oldukça hoş duran modellerdir. Balık sırtı veya mısır örgüsü özellikle saçlarınızı olduğundan da güzel gösterecektir. Arkadan ve yukarıdan at kuyruğu şeklinde yapılan modeller de yüzünüzü ortaya çıkarır ve oldukça güzellik katar ve sizi olduğunuzdan zayıf dahi gösterebilir. Ama çok geniş bir yüze sahipseniz bu modelin size göre olmadığını söylemek gerek.

Güzellik Hakkında Her şey Resimleri

 

guzellik-hakkinda-herseyguzellik-hakkinda-her-seyguzellik-hakkinda-hersey-1guzellik-hakkinda-herseyden

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git