Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Hacı Anne Tesettür 2017 Peçe Modelleri

Hacı Anne Tesettür 2017 Peçe Modelleri
19 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

Sufle Çeşitleri

Muhafazakâr giyimin en temel görünümü kuşkusuz çarşaf ve peçe kullanımıdır. İki gruba ayrılan çarşaf; cilban da olarak bilinen parçalı ve bütün olarak kullanılır. Bütün çarşaf modelleri alt etek kısmı ile üst kısmı arkadan dikilerek bütünleştirilmiştir. Tek parça olan bu çarşaf modelleri yüz kısmından iğneli peçeli  modeller ve sultanbaş dediğimiz isimlerde karşımız çıkarılır. Toptan ve perakende sektöründe rastlayabileceğiniz modelleri bir hayli talebi fazla olan sufle, nikap ve katlı peçe seçenekleri bize tercih yapmamızı kolaylaştıracak daimi örneklerdir. Çarşaf modelleri ve aynı zamanda peçe modelleri krep, medine ipeği gibi kumaştan imal edilmektedir. Krep biraz daha tok bir kumaşken, medine ipeği daha ince ve dökümlü bir kumaştır.

Hacı Anne Tesettür

Kullanım şekli tamamen sizin bireysel kararınıza bağlı olan modeller çerçevesinde çarşaflarınızı tek parça peçe, iki parça peçe ve üç parça peçe olarak tercih edebilirsiniz. Rahat edebilmeniz için peçelerin de terletme yapmayan kumaşlardan üretildiğini belirtmekte fayda görüyorum.

Hacı Anne Tesettür Peçe Örnekleri

Yoğun istek üzerine bugün taleplerinizi karşılayacağını düşündüğüm peçe çeşitlerine örnek teşkil edecek hem üretici hem de kişiye özel peçeler ve çarşaflar hazırlayan Hacı Anne tesettür firmasının ürünlerini bir araya getirdik.

Birbirinden güzel peçe çeşitleri ve yeni peçe modelleri aşağıda gösterilmiştir. Tesettürlü bayanların vazgeçilmezi peçe çeşitleri için aşağıda yorum yapabilirsiniz. Tesettür konusunda, tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını karşılamayı bir görev biliyoruz. O yüzden örtülüyüm olarak size en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Aşağıda da en iyi peçe çeşitlerine yer verilmiştir.

Firmada ferace modellerine de rastlayabileceğiniz gibi isteğe bağlı renk seçeneklerinin mevcut olduğu peçe modelleri kullanım şekli hakkında bilgilendirme de yapan bir markadır. Fiyatları konusunda indirim seçenekleri de bulunan tamamen müşteri odaklı çalıştıklarını söyleyebilirim. Allaha emanet olun bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle.

Peçe Modellerinden Örnekler 2017

loading...
Hacı Anne Tesettür 2017 Peçe Modelleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. nursen diyor ki:

  Bu peçe modellerini siz temin edebiliyor musunuz?

  1. Bahar Can diyor ki:

   0216 419 92 13 numaralı telefondan Hacı Anne Tesettür firmasına ulaşabilirsiniz.Ben sadece bu markalara yönlendirme yapabiliyorum, sitemiz üzerinde satış yoktur

 2. simsim diyor ki:

  Assalamo alaikom, I am from germany, I saw your page in facebook. how to order please ?

  1. ugurkuyumcu diyor ki:

   Ve Aleykum Sellam, Nice to hear you. Unfourtunately you can’t order in our website. We only do just for advertise. Have a nice day. Regards

 3. Kübra diyor ki:

  Ben diktircem ama simdi boyutlarını bilmiyorum iki parça diktircem kacar cm acaba bilginiz varmi?

Sayfa başına git