Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Tesettür modasına dair gelişen haberleri, markaların üretimleri ve yıl içinde moda olan bayan giyim modellerini hızlı bir şekilde sitemize ekleyerek, alışveriş dünyasında kolaylık olması açısından basamak olma hedefindeyiz. Örtülüyüm.com sitesi tesettür modasındaki son gelişmeleri kullanıcılara aktarır.

Aslında fikir açısından tesettür’de modanın olduğuna inanan kişiler değiliz. Modadan kastımız, tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını kolay bir şekilde gidermektir. Sene içinde tesettürlü bayanların kılık ve kıyafetlerine uygun olan modelleri, sitemizde yayınlayarak, tesettür alışverişinde yardımcı oluyoruz.

Tesettür modellerinde en son modelleri sitemize ekleyerek, bayanların model bulmaları konusunda yardımcı olmaya çalışan örtülüyüm.com sitesi, tesettür ilkesi ve örtü dairesini aşmadan kapalı bayanların model seçimini kolaylaştırma hedefini taşımaktadır. Sitemiz herhangi bir markaya ait olmadığı gibi, herhangi bir firmaya da sahip değildir. Tamamen kişisel kurulmuş sitemizde, tesettürlü bayanlara yardımcı olma hedefi gözetlenmektedir.

Modeller hakkında gerekli alışverişi bulabileceğiniz sitemizde aynı zamanda markalara çağrıda bulunarak istediğiniz modellerin üretilmesi adına da, ilgili yazının yorum kısmında fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.

Örtülüyüm.com Ailesi.

Sayfa başına git