Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Hayalinizdeki Tesettür Gelinliğe Sahip Olun

Hayalinizdeki Tesettür Gelinliğe Sahip Olun
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Hayalinizdeki Tesettür Gelinliğe Sahip Olun

Tesettür Gelin Başı Modeli

Tesettür Gelin Başı Modeli

Her gelin düğün gününde güzel olmak ister ve güzel olmaya da hakkı vardır. Çünkü düğün günü onun için özeldir ve tüm hayatı boyunca unutmaz. Bu nedenle düğününün özel ve unutulmaz olmasını ister. Gelinlerin düğünleri kadar önem verdikleri bir diğer olaysa gelinlik seçimleridir. Düğünlerde adeta bir kuğu gibi güzel ve zarif görünmek isteyen gelin adayları bu özel gün için çok önceden hazırlanmaya başlarlar. Bu nedenle düğünlerinde giyecekleri gelinliği özenle ararlar ya da diktirirler.

Moda sektörü oldukça geliştiği içinde gerek moda dergilerinden gerekse kendi hayallerine göre gelinlik modellerini oluştururlar. Bunu yaparken aynı zamanda moda trendlerini de dikkate alırlar. Aynı şekilde tesettürlü hanımlarda düğünlerinde şık ve zarif olabilmek için aynı özeni gösterirler. Aylar öncesinden gelinliklerini bulmak için gelinlik mağazalarını diktirirler. Artık günümüzde tesettür modası da oldukça geliştiği birbirinden değişik modelde gelinlik bulabilirler. Üstelik tesettür modacıları da moda trendlerini yakından takip etmekte ve gelinlik modellerine trendleri aktarmaktadır. Peki bu yaz evlenecek tesettürlü hanımlar gelinlik seçerken ne tür detaylara dikkat etmelidir? Bu yaz tesettür gelinlik modasında trendler nelerdir? Bu yaz Fransız güpür işlemeli gelinlik modelleri oldukça trend oluyor. Bu işlemeler zarif görünümleriyle tesettürlü hanımların çok şık ve güzel görünmesini sağlıyor. Gene gelinliklerin olmazsa olmazı dantel ve tül detayları oluyor. Dantel kimi zaman gelinliklerin tümünde kimi zamanda kol ve etek bölümünde görülüyor. Zevke göre her türlü modelde tercih edilebiliyor. Bunun dışında gelinliklerde bu yaz gene taş işlemeli ya da boncuk süslemeli modellerde revaçta oluyor. Özellikle taş işlemeler omuz ve kol kısmında yoğunlaşıyor. Boncuk işlemeli gelinlikler ise sade modeli seven tesettürlü hanımların tercihi oluyor. Gene bu yaz trendlerinden biri de kemer detaylı gelinlikler oluyor. Kemer detaylı gelinlikler zarif görünümleri sayesinde oldukça tercih edileceğe benziyor. Gene gümüş işlemeli kemer görünümlü gelinliklerde moda oluyor. Gelinliklerde kabarık etekli modellerin yanında balık kesim gelinlik modelleri de bulunuyor. Bunun dışında bohem tarzlı salaş görünümlü ya da yarasa kollu gelinliklerde değişik modelleri seven tesettürlü hanımların seçimi oluyor.Kısaca sade ya da gösterişli gelinlik modelleriyle tesettür giyimde birçok model bulunuyor. Ayrıca gelinlik modellerinde ana renk beyaz olurken krem ve kırık beyaz gibi renklerde tercih edilebiliyor.

Hayalleri Süsleyen Gelinlik Modeli

Hayalleri Süsleyen Gelinlik Modeli

Gelin adayları için çok özel olan düğün günlerinde her hanım seçtikleri gelinlik modelleriyle güzelliği ve zerafeti yakalıyor ve o gecenin en güzel hanımı oluyor.

Size tavsiyemde eğer istanbulda yaşıyorsanız pendik ve de fatihteki gelinlikçiler çarşısına muhakkak bakınız.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git