Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Hüma Ferace Modelleri 2013

Hüma Ferace Modelleri 2013
30 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Ferace modellerinin gün geçtikçe yeni tasarımlarla bayanların karşısına çıkması tesettür dünyasında rahatlığı da beraberinde getirdi. Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen tesettür giyimin nabzı diyebileceğimiz ferace modelleri, birbirinden farklı işleme ve desenlerle tesettürlü bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ferace modellerinde bir isim haline gelen Hüma ferace modelleri 2013 yılında farklı desen ve işlemelerle bayanların alıcısını bekliyor. Beyaz işlemeli ferace modellerinin bu sene Hüma ferace modelleri arasında en çok tutulan modellerinden biri olarak görülüyor. Birbirinden farklı nakışlı ferace modellerinin de bulunduğu Hüma ferace modellerinde daha birçok çeşit bulunuyor.

Yaz aylarında giyilebilecek yazlık ferace modellerinin de Huma Sultan Ferace modellerinde bulabilirsiniz. Özel renkleri ve yaz mevsimine uygun modelleriyle bayanlar kendilerini daha rahat hissedecekler. Farklı yazlık ferace modellerinin vitrinleri süslediği bu günlerde Huma Sultan Ferace modelleri aranan ferace modelleri arasında yer alıyor.

Krem rengi ferace modellerinin bu sene trend ferace modelleri arasında olması Hüma feraceyi de harekete geçirdi. Değişik tasarımlarıyla göz alıcı renklerinin birleştiği Hüma Ferace modellerinde krem rengi ferace modelleri yaz aylarının vazgeçilmez renklerinden olacak.

Hüma Ferace kurulduğu günden bu yana her sene farklı işlemelerde ürettiği ferace modelleriyle tesettür dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Tesettüre dair sitemizde her gün yeni giyim modellerinden ferace modellerine kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizden ayrılmayın, tesettür dünyasının ilk haberlerini siz alın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git