Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Huşe Giyim 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kombinleri

Huşe Giyim 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kombinleri
12 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

Huşe İlkbahar Yaz Modelleri

Erkek giyim sektöründeki 50 yıllık tecrübesini bayan giyime taşıyarak ailesini genişleten firma, tesettür giyimde yarattığı imaj ile çok konuşuluyor. Kentli ve modern kadını koleksiyonlarına taşıyarak Huşe çizgisini yaratan marka, şık ve zarif tasarımların da ağırlıklı olarak elbise ve tunik modellerini bayanlar ile buluşturuyor.

Huşe Tunik Modelleri

Dolabınızda günlük hayatınızı kurtaracak elbise ve tunik modelleri olduğunu düşünerekten Huşe giyimin bizler için hazırlamış olduğu 2014 İlkbahar Yaz modellerini de eklemek isteyeceğinizi düşündüm. Mevsimin taze içimizi ısıtan havalar gibi coşkusunu taşıyan kıpır kıpır kıyafetleri kim almak istemez ki? Bakalım yeni sezon da Huşe karşımıza hangi modeller ile çıkıyor?

Zerafette yenilik..

Sadeliğini bozmayan, abartıdan uzak duran, yalın tatlardan oluşan kreasyonda renklerde pudralar, pembeler, maviler, sarı, mint, mercan tonları, göze çarpacak güzellikte hazırlanmış. Şifonlar, kot tunikler, üzerinize yapışmayan rahat ve bol kıyafetler hemen alıp giymek için bizleri bekliyor.

Huşe Giyim

Huşe 2014 Yeni Sezon Koleksiyonu Kataloğu

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git