Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İlkbahar Ayakkabı Modelleri

İlkbahar Ayakkabı Modelleri
21 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

İlkbahar Ayakkabı Modelleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl ilkbahar mevsiminde de birbirinden güzel ayakkabı modelleri göz önünde olacak. İş hayatında, sokak modasında ve geceleri dışarı çıkarken kıyafetlerimizle uyumlu bir şekilde kullanacağımız bu ayakkabı modellerinin hangileri olduğuna şöyle bir göz gezdirmekte yarar var. Geçen yıl ilkbahar mevsiminde de görmeye başlayacağımız modellerden ilki, topuklu, gizli dolgu veya düztabanlı olarak üretilmiş olan iskarpin ayakkabılar. Özellikle de kısa ve midi etek modelleriyle birlikte harika bir şekilde kombinlenen iskarpin ayakkabı modelleri harika bir görünüme sahip. Topuklu Ayakkabı ModelleriYaygın bir şekilde göreceğimiz diğer yaygın ayakkabı modeli ise bağsız, şeritsiz olarak klasik bir şekilde üretilen ve pump ayakkabı adı verilen topuklu ayakkabılar. Bunun yanı sıra, dolgu topuk ayakkabıları da bu ilkbahar mevsiminde elbise ve eteklerimizin yanı sıra, kot veya kumaş pantolonlarımızla da severek giyebiliriz.BabetlerBu yıl ilkbahar mevsiminde güneşli havalarda özellikle de rahatlığından dolayı vazgeçemediğimiz ayakkabı modellerinden biri de babetler olacak. Bu babetlerin en güzel yanlarından biri ise, elbette ki özellikle de elbiselerle harika bir kombin oluşturması.
Trend-ilkbahar-ayakkabı-modeli
Botlar İlkbahar mevsiminin vazgeçilmezlerinden biri olan uzun topuklu, topuklu veya düztabanlı botlar, bu yılda ilkbahar mevsiminde yaşayacağımız soğuk ve yağmurlu havalarda en önemli kurtarıcılarımızdan biri olacak.Dorsay AyakkabılarBu yıl ilkbahar mevsiminde severek kullanacağımız ayakkabı modellerinden bir diğeri olan ve hem etek hem de pantolonlarla birlikte harika bir görünüme sahip olan topuklu ve düztabanlı Dorsay ayakkabı modelleri oldukça hoş bir görünüme sahip.Slip On AyakkabılarGeçen yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça sık görmeye başlayacağımız bir diğer ayakkabı modeli ise Slip On ayakkabı modelleri. Pratik kullanımından dolayı Slip On ayakkabılar özellikle de sokak modasında oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkacak.Loafer ve Espadril AyakkabılarÖzellikle de rahatlığından dolayı bu ilkbahar mevsiminde vazgeçemediğimiz ayakkabıları modelleri arasında yer alan Loafer ve Espadril ayakkabı modellerini de unutmamak gerek. Son derece Cool bir görünüme sahip olmamızı sağlayan loafer ve espadril ayakkabı modelleri kıyafetlerimizle de harika bir uyum sağlamakta.

İlkbahar Ayakkabı Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git