Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İlkbaharda ve Yaz Aylarında Kombinlerinizi Saç Aksesuarları ile Zenginleştirin

İlkbaharda ve Yaz Aylarında Kombinlerinizi Saç Aksesuarları ile Zenginleştirin
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

İlkbaharda Kombinlerinizi Saç Aksesuarları ile Zenginleştirin
Ne kadar güzel giyinirseniz giyinin, doğru zamanda doğru aksesuarı kullanmadığınız sürece basit görünmeniz işten bile değil. 2015 ilkbaharındakombinlerinize saç aksesuarları ile hareket katın.

Genel olarak 2015 ilkbaharında saç aksesuarlarında renkler ön plana çıkarken, 2015 yaz saç aksesuarları ebat olarak büyüyecek. Kocaman tokalara şimdiden hazır olun!

Sokak Modasında
2015 sokak modasında saç aksesuarlarında abartı moda olacak! Abartı dediysek, sadece gösterişsiz ve sade kombinlerde abartılı, büyük, kocaman kurdeleleri, çarpıcı renkleri, farklı piyonları olan taçlar, rokalar. Bandanalar kullanabilirsiniz.

Gecelerde Taç Kullanın
İnce ve tek sıra taşlarla gösteriş kazanan taçlar oldukça revaçta. Sade ve şık bir gece kombininizde başınıza taç yakışır! Gece kombininizi taşlı küpeler ya da bilezik ve kolye ile hareketlendirmek yerine bu kez ince ve hoş bir  saç aksesuarı ile dikkatleri üzerinize çekin.

Zincirli Aksesuarlarla Dikkatleri Üzerinize Çekin
2015 senesinde zincirli, çiçekli, dallı aksesuarlar moda. Şahmeranlarla bileklerden  sonra, saçlar da zarif zincirlerle süslenecek. Zincirli saç aksesuarlarını gecelerde özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi bu trend gençler arasında sokak modasına da ineceğe benziyor. Sokak modasında zarif modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ben Sadelikten Yanayım  Diyorsanız
Sadelik modası zaten hiç geçmez. Sokak modasında dağınık topuzlarınızla beraber kullanacağınız zarif taşlı bir topuz tokası, kurdeleli toka ya da öylesine saçlara tutturulmuş hissi veren renkli küçük firketeler ile modayı kalbinden vurabilirsiniz!

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git